STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
IBK Hradec Královéneděle 13.10.2019; SH Předměřice n. L.Tigers Jižní Město
3počet diváků: 717
začátek 16:30; konec 18:00
Utkání: 8XWP-3F01; 3. kolo; Pohár Českého florbalu žen
části: 1:2, 0:4, 2:1, střely na branku: 15:30
rozhodčí: Jireček Daniel, Žofka Lukáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
6 Niké Hazuková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
85 Natálie Balková (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část13:22-6 Niké Hazuková75 Natálie Žídková
2.3. část01:35-6 Niké Hazuková
3.3. část14:55-10 Pavla Macháčková21 Kristýna Gocová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část11:05-85 Natálie Balková42 Kateřina Kovaříková
2.1. část12:20-85 Natálie Balková23 Eliška Trojánková
3.2. část07:22-17 Nikol Pekárková2 Nikola Hermannová
4.2. část10:46-2 Nikola Hermannová42 Kateřina Kovaříková
5.2. část11:59-42 Kateřina Kovaříková92 Eliška Chudá
6.2. část14:04-13 Dominika Steinbachová10 Iveta Hyršlová
7.3. část13:11-10 Iveta Hyršlová23 Eliška Trojánková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
94 Adéla Reslerová3072376.6745:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
66 Lucie Špačková1531280.0045:00
25 Martina Franková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
6 Niké Hazuková (U)202
10 Pavla Macháčková (U)101
14 Jitka Romančáková (U)000
17 Eliška Benešová (U)000
21 Kristýna Gocová (U)011
27 Kristýna Jarešová (U)000
32 Adéla Špačková (U)000
33 Lenka Řezníčková (U)000
35 Anna Miholová (U)000
37 Markéta Dohnalová (U)000
75 Natálie Žídková (U)011
79 Zuzana Volejníková (U)000
87 Kristýna Šarounová (U)000
93 Michaela Špulková (U)000
95 Simona Némethová (U)000
HRÁČIGAPTS
2 Nikola Hermannová (U)112
3 Simona Pálková (U)000
9 Markéta Baťková (U)000
10 Iveta Hyršlová (U)112
12 Lucie Řezáčová (U)000
13 Dominika Steinbachová (U)101
17 Nikol Pekárková (U)101
21 Vanda Šnajberková (U)000
23 Eliška Trojánková (U)022
42 Kateřina Kovaříková (U)123
46 Petra Šebestová (U)000
55 Kateřina Fousová (O)000
85 Natálie Balková (O)202
92 Eliška Chudá (U)011
REALIZAČNÍ TÝM
Josef Janeček - trenér
Josef Janeček - vedoucí
Vaňkát Oldřich (31.07.1993) - licence C - asistent trenéra
Žižka Jeroným - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Karolína Šatalíková - trenér
Karolína Šatalíková - vedoucí
Novák Marek (20.01.1991) - licence C - asistent trenéra
Vacuška Lukáš - ostatní