STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
TJ Sokol Jaroměřsobota 05.10.2019; SH Orlovna Rtyně v PodkrkonošíFbK Orlicko-Třebovsko
5počet diváků: 307
začátek 10:30; konec 12:09
Utkání: 4XJ2-A014; 4. kolo; 2. liga juniorů - skupina 4
části: 3:2, 1:3, 1:2, střely na branku: 0:0
rozhodčí: Vašátko Ondřej, Romančáková Lucie
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:40-2 Tomáš Jarolímek13 Matěj Sehnoutka
2.1. část03:15-5 Anthony Michael Bartoň14 Matyáš Havrda
3.1. část13:24-16 Pavel Macháček10 Marek Hejcman
4.2. část13:16-10 Marek Hejcman
5.3. část14:43SH10 Marek Hejcman
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:47-81 Jan Machatý21 Štěpán Kapoun
2.1. část12:02-6 Vojta Šmíd
3.2. část02:03PP3 Vojtěch Kolomý37 Vojtěch Moravec
4.2. část03:24-72 Matyáš Holub37 Vojtěch Moravec
5.2. část13:03-37 Vojtěch Moravec
6.3. část13:05-81 Jan Machatý
7.3. část13:55-90 Tomáš Martinásek29 Tadeáš Vaněk
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část02:0155 Dušan Völgyi2901 sekání
2.2. část10:4514 Matyáš Havrda2923 opakované přestupky
3.3. část11:0315 Matěj Schöniger2909 hrubost
4.3. část14:2555 Dušan Völgyi5909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část05:066 Vojta Šmíd2907 nedovolené vrážení
2.3. část11:0329 Tadeáš Vaněk2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
42 Matěj Urban07-7045:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Štěpán Škarka05-5045:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Tomáš Jarolímek (U)101
4 Jakub Kučera (U)000
5 Anthony Michael Bartoň (U)101
7 Tomáš Marel (U)000
10 Marek Hejcman (U)213
11 Matěj Horký (U)000
13 Matěj Sehnoutka (U)011
14 Matyáš Havrda (U)011
15 Matěj Schöniger (U)000
16 Pavel Macháček (U)101
19 Ondřej Volný (U)000
55 Dušan Völgyi (U)000
HRÁČIGAPTS
3 Vojtěch Kolomý (U)101
6 Vojta Šmíd (U)101
12 Ondřej Hamerník (U)000
21 Štěpán Kapoun (U)011
26 Jan Kalous (U)000
29 Tadeáš Vaněk (U)011
33 Dominik Zlesák (U)000
37 Vojtěch Moravec (U)123
49 Matěj Kubasa (U)000
56 Jan Peroutka (U)000
72 Matyáš Holub (U)101
81 Jan Machatý (O)202
85 Jan Sauer (U)000
88 Štěpán Martinec (U)000
90 Tomáš Martinásek (U)101
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Louženský - trenér
Tomáš Louženský - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Horák - trenér
Pavel Horák - vedoucí
Karel Aubus - fyzioterapeut