STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVneděle 10.11.2019; SH Jižní MěstoK1 Florbal Židenice
5počet diváků: 723
začátek 16:00; konec 17:49
Utkání: 8XW1-A059; 10. kolo; Extraliga žen
části: 3:1, 1:1, 1:1, střely na branku: 23:20
rozhodčí: Kapr Tomáš, Tichý Michal
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
22 Martina Řepková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
15 Šárka Staňková (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:39-71 Kristína Belicová27 Adéla Jůzová
2.1. část07:14-22 Martina Řepková9 Nela Jiráková
3.1. část08:48-18 Magdaléna Plášková22 Martina Řepková
4.2. část19:54-18 Magdaléna Plášková9 Nela Jiráková
5.3. část16:53-21 Eva Preisslerová71 Kristína Belicová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:54-15 Šárka Staňková24 Eva Urbášková
2.2. část04:01-37 Eva Nečasová
3.3. část13:34-22 Barbora Sedláčková15 Šárka Staňková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část11:219 Nela Jiráková2919 hra na zemi
2.1. část14:203 Karolína Suchá2911 bránění ve hře
3.3. část00:0017 Gabriela Tožičková2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Jana Christianová2031785.0060:00
83 Hana Ranochová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Lenka Remešová2351878.2660:00
18 Karolína Krištofová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)00019:462532
7 Gabriela Žůrková (U)00022:52291-1
9 Nela Jiráková (O)02219:252503
11 Marie Havlíčková (O)00024:022910
17 Gabriela Tožičková (U)00023:18273-1
18 Magdaléna Plášková (U)20222:172732
21 Eva Preisslerová (U)10116:292031
22 Martina Řepková (U)11224:442932
24 Jana Vávrová (U)00017:212301
27 Adéla Jůzová (O)01116:422200
28 Johana Vrbová (O)00014:552012
71 Kristína Belicová (U)11217:252341
77 Karolína Kellovská (U)00019:55230-1
79 Tereza Hanzlíková (U)00016:19211-1
99 Vanessa Rebecca Keprtová (O)00018:442310
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
9 Natálie Janečková (U)00007:521201
10 Michaela Hřebíčková (U)00000:0000
11 Eva Smutná (O)00031:53350-3
15 Šárka Staňková (O)11226:193611
17 Lucie Romančáková (U)00018:18245-1
19 Lenka Novotná (U)00026:473301
20 Markéta Sedláčková (U)00004:44700
22 Barbora Sedláčková (U)10111:161520
24 Eva Urbášková (U)01123:072630
34 Kamila Pravcová (O)00027:023321
37 Eva Nečasová (U)10124:082720
39 Martina Indrová (O)00033:29322-3
43 Jitka Drápalová (O)00031:42350-3
73 Eva Filipová (U)00009:50121-2
79 Martina Valehrachová (U)00001:48200
88 Andrea Dernerová (U)00021:45282-2
98 Silvia Tomová (U)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Anet Jarolímová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Lukáš Procházka - asistent trenéra
Petr Brabec - asistent trenéra
Štefek Karel (01.11.1977) - licence C - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér