STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkovicesobota 09.11.2019; SC Dubina OstravaPanthers Praha
9počet diváků: 604
začátek 15:30; konec 17:15
Utkání: 8XW1-A055; 10. kolo; Extraliga žen
části: 3:3, 4:0, 2:1, střely na branku: 33:17
rozhodčí: Vybíhal Radek, Sasín Roman
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
50 Vlaďka Maděrová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
48 Tereza Syslová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:38-48 Eliška Planková4 Michaela Kubečková
2.1. část09:31-50 Vlaďka Maděrová18 Lucie Cholinská
3.1. část18:06-68 Lucie Suchánková26 Barbora Husková
4.2. část03:06-10 Denisa Ferenčíková29 Kamila Paloncyová
5.2. část15:17-29 Kamila Paloncyová10 Denisa Ferenčíková
6.2. část15:55-4 Michaela Kubečková44 Lucie Theimerová
7.2. část18:10-4 Michaela Kubečková48 Eliška Planková
8.3. část03:41PP26 Barbora Husková29 Kamila Paloncyová
9.3. část10:26-50 Vlaďka Maděrová18 Lucie Cholinská
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:03-4 Kristýna Lochmannová12 Hai Ly Nguyenová
2.1. část11:50-77 Tereza Pitterlingová12 Hai Ly Nguyenová
3.1. část18:10-99 Petra Šusterová20 Nikola Hamerníková
4.3. část04:10-77 Tereza Pitterlingová18 Dominika Tůmová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část02:582 Eliška Egertová2907 nedovolené vrážení
2.3. část14:0299 Petra Šusterová2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
73 Petra Klečková1741376.4760:00
37 Nikola Příleská000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Kristýna Horňáková3392472.7360:00
2 Eliška Egertová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Michaela Kubečková (U)21321:342434
7 Zuzana Halfarová (O)00018:222300
8 Dominika Buczek (U)00003:08511
10 Denisa Ferenčíková (U)11221:372611
11 Andrea Šidlová (U)00000:0000
13 Jana Trošková (U)00017:502310
16 Anna Grufíková (U)00000:0000
18 Lucie Cholinská (U)02219:342420
22 Sára Seevaldová (U)00020:352631
25 Ivana Šupáková (O)00021:372621
26 Barbora Husková (U)11221:3424104
29 Kamila Paloncyová (U)12321:372651
44 Lucie Theimerová (O)01120:012413
48 Eliška Planková (U)11220:012413
50 Vlaďka Maděrová (U)20219:062440
68 Lucie Suchánková (U)10115:261712
77 Zuzanna Krzywak (U)00018:522661
88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar (U)00019:062420
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Kristýna Lochmannová (U)10132:073530
12 Hai Ly Nguyenová (U)02231:213610
18 Dominika Tůmová (U)01131:243511
20 Nikola Hamerníková (U)01127:53341-5
21 Lucie Florianová (O)00027:53340-5
42 Nela Havlíková (U)00032:073520
48 Tereza Syslová (O)00027:53343-5
71 Anežka Viplerová (U)00028:39350-5
77 Tereza Pitterlingová (U)20230:393440
99 Petra Šusterová (U)10127:01332-5
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Jiří Velecký - vedoucí
Dudešek Dušan - asistent trenéra
Nebelová Kateřina - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Jenšík - trenér
Lukáš Jenšík - vedoucí
Skazko Pavel (03.07.1988) - licence C - asistent trenéra