STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBS Olomoucsobota 16.11.2019; SH Čajkaréna OlomoucFAT PIPE FLORBAL CHODOV
2počet diváků: 7118
začátek 18:00; konec 20:01
Utkání: 8XW1-A063; 11. kolo; Extraliga žen
části: 0:6, 0:5, 2:7, střely na branku: 6:50
rozhodčí: Jekielek Dalibor, Pustówka Dominik
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
98 Petra Grufíková (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
9 Nela Jiráková (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část11:25-24 Tereza Reimerová27 Eva Barvíková
2.3. část15:10PP82 Veronika Divišová24 Tereza Reimerová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:33-22 Martina Řepková41 Markéta  Svačinová
2.1. část08:47-17 Gabriela Tožičková14 Hana Chaloupková
3.1. část12:02-3 Karolína Suchá9 Nela Jiráková
4.1. část14:38-22 Martina Řepková9 Nela Jiráková
5.1. část17:41-22 Martina Řepková18 Magdaléna Plášková
6.1. část19:20-28 Johana Vrbová24 Jana Vávrová
7.2. část00:44-14 Hana Chaloupková77 Karolína Kellovská
8.2. část09:00-27 Adéla Jůzová24 Jana Vávrová
9.2. část09:19-9 Nela Jiráková18 Magdaléna Plášková
10.2. část09:48-7 Gabriela Žůrková17 Gabriela Tožičková
11.2. část15:15-14 Hana Chaloupková17 Gabriela Tožičková
12.3. část00:10-3 Karolína Suchá18 Magdaléna Plášková
13.3. část01:38SH9 Nela Jiráková
14.3. část04:38-22 Martina Řepková3 Karolína Suchá
15.3. část05:16-24 Jana Vávrová28 Johana Vrbová
16.3. část08:45-9 Nela Jiráková41 Markéta  Svačinová
17.3. část09:11-21 Eva Preisslerová
18.3. část10:23-11 Marie Havlíčková17 Gabriela Tožičková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část03:2215 Pavla Pejzlová2902 blokování hokejky
2.2. část01:269 Veronika Rozenbergová2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část01:0677 Karolína Kellovská2901 sekání
2.3. část13:5628 Johana Vrbová2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
22 Lenka Kubíčková2872175.0024:45
23 Pavla Lišková32112165.6235:15
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Jana Christianová62466.6760:00
83 Hana Ranochová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Jitka Zacpalová (U)00004:1560-1
9 Veronika Rozenbergová (O)00026:15311-7
12 Tereza Mošťková (U)00025:45321-8
15 Pavla Pejzlová (U)00025:52333-6
21 Kateřina Peterková (U)00029:45342-6
24 Tereza Reimerová (U)11228:29323-8
27 Eva Barvíková (U)01105:5580-1
28 Anna Němcová (U)00004:3060-3
41 Lenka Ryšavá (U)00027:43340-7
48 Darina Axmannová (O)00025:37300-9
77 Tereza Zemanová (U)00030:02360-10
82 Veronika Divišová (O)10130:29331-9
98 Petra Grufíková (O)00031:36360-8
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)21314:562348
7 Gabriela Žůrková (U)10122:182425
9 Nela Jiráková (O)32519:0025109
11 Marie Havlíčková (O)10117:412215
14 Hana Chaloupková (U)21317:342125
17 Gabriela Tožičková (U)13422:542455
18 Magdaléna Plášková (U)03319:062529
21 Eva Preisslerová (U)10121:462423
22 Martina Řepková (U)40420:012889
24 Jana Vávrová (U)12321:462413
27 Adéla Jůzová (O)10122:492443
28 Johana Vrbová (O)11222:232433
41 Markéta Svačinová (O)02215:332529
71 Kristína Belicová (U)00019:572323
77 Karolína Kellovská (U)01118:482255
REALIZAČNÍ TÝM
Alice Pavlíková - trenér
Dominika Václavíková - vedoucí
Sklenářová Alena (15.10.1989) - licence C - asistent trenéra
Pejzlová Martina - ostatní
Hnátková Barbora - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Anet Jarolímová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Lukáš Procházka - asistent trenéra
Štefek Karel (01.11.1977) - licence C - trenér