STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
Bulldogs Brnosobota 23.11.2019; SH SportPoint Brno1. SC TEMPISH Vítkovice
3počet diváků: 1128
začátek 19:00; konec 20:48
Utkání: 8XW12019/2020-A067; 12. kolo; Extraliga žen
části: 0:3, 3:3, 0:2, střely na branku: 9:47
rozhodčí: Benačan Ondřej, Šaroch Patrik
delegát: Rýznar Pavel; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
11 Markéta Marková (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
7 Zuzana Halfarová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část10:04-8 Michaela Žáková
2.2. část16:18-8 Michaela Žáková21 Martina Babáčková
3.2. část19:28PP27 Aneta Koláčková77 Anna Bachratá
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:04-8 Dominika Buczek26 Barbora Husková
2.1. část16:55-10 Denisa Ferenčíková77 Zuzanna Krzywak
3.1. část17:52-26 Barbora Husková8 Dominika Buczek
4.2. část09:09-29 Kamila Paloncyová77 Zuzanna Krzywak
5.2. část10:31-10 Denisa Ferenčíková29 Kamila Paloncyová
6.2. část16:06-4 Michaela Kubečková25 Ivana Šupáková
7.3. část14:06-29 Kamila Paloncyová77 Zuzanna Krzywak
8.3. část19:18-10 Denisa Ferenčíková77 Zuzanna Krzywak
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část18:0477 Zuzanna Krzywak2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
11 Markéta Marková2542184.0030:51
85 Sabina Dvořáčková2241881.8229:09
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
73 Petra Klečková93666.6760:00
1 Simona Pytlíková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Petra Hložanková (O)00020:04220-3
5 Veronika Pohlodková (O)00017:53210-1
8 Michaela Žáková (U)20215:482230
14 Tereza Halaštová (O)00022:03251-2
21 Martina Babáčková (U)01115:482200
23 Yvona Dostálová (U)00034:58320-4
25 Eva Stará (U)00020:09220-3
27 Aneta Koláčková (O)10126:27304-2
49 Petra Krejčíková (O)00022:03251-2
50 Barbora Greiplová (U)00021:34231-3
77 Anna Bachratá (U)01117:53210-1
87 Romana Bačová (O)00020:04220-3
89 Linda Detková (U)00022:38260-3
92 Nikola Domonkosová (U)00022:38260-3
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Michaela Kubečková (U)10119:072436
7 Zuzana Halfarová (O)00021:22212-1
8 Dominika Buczek (U)11219:312221
9 Lenka Novotná (U)00019:312201
10 Denisa Ferenčíková (U)30319:072456
11 Andrea Šidlová (U)00021:22212-1
13 Jana Trošková (U)00021:22214-1
18 Lucie Cholinská (U)00021:22215-1
22 Sára Seevaldová (U)00021:22213-1
25 Ivana Šupáková (O)01119:072416
26 Barbora Husková (U)11218:282151
29 Kamila Paloncyová (U)21319:072446
44 Lucie Theimerová (O)00019:312221
48 Eliška Planková (U)00019:312261
68 Lucie Suchánková (U)00000:0000
77 Zuzanna Krzywak (U)04418:462346
REALIZAČNÍ TÝM
Rudolf Škubal - trenér
Rudolf Škubal - vedoucí
Uher Jiří (16.07.1969) - licence B - trenér
Zamazalová Monika - asistent trenéra
Komínková Gabriela - lékař
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Michal Dannhofer - vedoucí
Pečonka Jozef - fyzioterapeut
Nebelová Katka - fyzioterapeut