STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
Panthers Prahaneděle 24.11.2019; SH ZŠ RudnáFbŠ Bohemians
4počet diváků: 1206
začátek 16:00; konec 17:52
Utkání: 8XW12019/2020-A068; 12. kolo; Extraliga žen
části: 0:2, 2:1, 2:3, střely na branku: 20:21
rozhodčí: Beránek Jan, Přibyl Jaroslav
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
42 Nela Havlíková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
17 Hana Poláková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část05:51-10 Nikola Staňková12 Hai Ly Nguyenová
2.2. část11:49PP96 Veronika Zittová10 Nikola Staňková
3.3. část07:28-42 Nela Havlíková66 Martina Kleinová
4.3. část18:28-4 Kristýna Lochmannová66 Martina Kleinová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:37-5 Dominika Vatahová48 Gabriela Vaníčková
2.1. část17:41-17 Hana Poláková94 Adéla Bočanová
3.2. část04:04-17 Hana Poláková14 Eliška Vrátná
4.3. část05:12SH94 Adéla Bočanová17 Hana Poláková
5.3. část14:54-17 Hana Poláková14 Eliška Vrátná
6.3. část19:50EN48 Gabriela Vaníčková14 Eliška Vrátná
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část04:2613 Kristýna Kellovská2901 sekání
2.3. část10:2710 Eliška Reischlová2902 blokování hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Kristýna Horňáková2051575.0058:49
2 Eliška Egertová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Daniela Kreisingerová2031785.0060:00
91 Martina Lerchová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Kristýna Lochmannová (U)10126:13264-2
10 Nikola Staňková (U)11222:082311
12 Hai Ly Nguyenová (U)01111:341501
13 Anežka Slaná (U)00014:01160-1
18 Dominika Tůmová (U)00021:032401
20 Nikola Hamerníková (U)00010:43133-1
21 Lucie Florianová (O)00025:19223-2
36 Viktorie Novotná (U)00000:26100
42 Nela Havlíková (U)10124:14263-2
48 Tereza Syslová (O)00024:12230-2
57 Jitka Ludvíková (U)00010:031301
66 Martina Kleinová (U)02227:07260-3
71 Anežka Viplerová (U)00012:14150-1
77 Tereza Pitterlingová (U)00020:372401
92 Barbora Krňoulová (O)00000:0000
96 Veronika Zittová (U)10127:47285-4
99 Petra Šusterová (U)00024:12232-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Dominika Vatahová (U)10118:152221
10 Eliška Reischlová (U)00015:472010
13 Kristýna Kellovská (O)00022:102512
14 Eliška Vrátná (O)03323:072622
16 Aneta Toulová (O)00015:472000
17 Hana Poláková (U)31423:182753
18 Klára Minářová (U)00017:03210-2
23 Natálie Bartošová (U)00016:302031
24 Veronika Štajnerová (U)00000:0000
25 Karla Batíková (O)00000:0000
41 Eliška Císařová (O)00021:062411
48 Gabriela Vaníčková (U)11222:492413
51 Andrea Plavcová (U)00000:0000
53 Anna Marešová (U)00015:36191-1
67 Veronika Loudová (O)00021:062401
68 Kristýna Andrlová (O)00017:392221
70 Jessica Zlámalová (U)00021:09220-2
94 Adéla Bočanová (U)11223:182723
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Jenšík - trenér
Lukáš Jenšík - vedoucí
Skazko Pavel (03.07.1988) - licence C - asistent trenéra
Ježil Dan (21.02.1999) - licence B - asistent trenéra
Vranová Kristýna (03.09.1986) - licence D - kustod
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Grigar - trenér
Tomáš Grigar - vedoucí
Christian Morcillo Gallardo - ostatní
Blažková Tereza (22.04.1993) - licence B - trenér
Adéla Cukrová - ostatní