STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
FBC ČPP OSTRAVApátek 20.12.2019; ČPP Aréna OstravaFBS Olomouc
8počet diváků: 632
začátek 20:30; konec 22:15
Utkání: 8XW12019/2020-A074; 13. kolo; Extraliga žen
části: 3:1, 3:0, 2:1, střely na branku: 32:18
rozhodčí: Sýkora Radim, Tkáč Miroslav
delegát: Waliczko Radim; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
23 Andrea Pastušková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
85 Andrea Palinková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:13-23 Andrea Pastušková73 Viktória Grossová
2.1. část09:28-10 Denisa Kotzurová66 Michaela Mlejnková
3.1. část13:22-23 Andrea Pastušková99 Paulína Hudáková
4.2. část00:55-23 Andrea Pastušková73 Viktória Grossová
5.2. část07:53-66 Michaela Mlejnková68 Nela Kapcová
6.2. část08:26-73 Viktória Grossová32 Alena Zuzaníková
7.3. část17:27SH66 Michaela Mlejnková10 Denisa Kotzurová
8.3. část19:24PP66 Michaela Mlejnková10 Denisa Kotzurová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:19-21 Kateřina Peterková
2.3. část06:29-5 Barbora Suchánková21 Kateřina Peterková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část16:0832 Alena Zuzaníková2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část18:4327 Eva Barvíková2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
75 Veronika Tomšová1821688.8960:00
91 Jana Dupčáková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
23 Pavla Lišková3282475.0060:00
22 Lenka Kubíčková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)00020:192410
10 Denisa Kotzurová (U)12323:332562
16 Tereza Voláková (U)00018:131740
17 Nikola Chalupová (U)00018:131710
18 Terezie Šešulková (U)00017:531921
23 Andrea Pastušková (U)30321:362163
32 Alena Zuzaníková (U)01124:202404
34 Veronika Káčová (U)00024:522514
37 Kateřina Šromotová (U)00017:001810
66 Michaela Mlejnková (U)31421:512231
68 Nela Kapcová (U)01113:431611
73 Viktória Grossová (U)12322:322314
84 Kristýna Kupcová (U)00019:061801
88 Kristína Hudáková (U)00000:0000
97 Kristýna Pospíšilová (O)00020:012330
99 Paulína Hudáková (U)01114:471524
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Barbora Suchánková (U)10125:32322-1
8 Barbora Pařízková (U)00024:02280-2
9 Veronika Rozenbergová (O)00012:491700
11 Marta Horáčková (U)00000:0000
12 Tereza Mošťková (U)00022:54301-3
21 Kateřina Peterková (U)11225:39327-2
24 Tereza Reimerová (U)00025:02303-5
27 Eva Barvíková (U)00024:063100
28 Anna Němcová (U)00011:271200
41 Lenka Ryšavá (U)00012:511410
44 Martina Pejzlová (U)00029:44370-3
48 Darina Axmannová (O)00025:00301-3
77 Tereza Zemanová (U)00023:16290-4
82 Veronika Divišová (O)00008:181010
85 Andrea Palinková (U)00028:39372-2
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Luděk Pasecký - vedoucí
Špavelko Dominik - kustod
Lacková Jana - kustod
REALIZAČNÍ TÝM
Alice Pavlíková - trenér
Alice Pavlíková - vedoucí
Sklenářová Alena (15.10.1989) - licence C - asistent trenéra
Křížková Anna - ostatní