STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkovice sobota 02.11.2019; SC Dubina OstravaTJ Sokol Královské Vinohrady
4počet diváků: 1963
začátek 18:00; konec 19:42
Utkání: 8XM1-A067; 10. kolo; Superliga florbalu
části: 1:0, 1:2, 2:1, střely na branku: 21:18
rozhodčí: Gavlas Libor, Mikula Lukáš
delegát: Seďa Petr; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
44 Lukáš Hájek (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
86 Martin Entlicher (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část14:00PP44 Lukáš Hájek31 Josef Rýpar
2.2. část12:53-26 Lukáš Herblich
3.3. část09:49-44 Lukáš Hájek19 Lukáš Řezanina
4.3. část10:51-44 Lukáš Hájek19 Lukáš Řezanina
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část03:47-27 Lukáš Gregor64 Zbyněk Stuchlík
2.2. část04:49-86 Martin Entlicher2 Marian Jelínek
3.3. část04:19-86 Martin Entlicher19 Lukáš Lanc
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část10:4926 Lukáš Herblich2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část07:4488 Jiří Strobach2919 hra na zemi
2.1. část13:3776 Jan Svoboda2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
70 Petr Gurkovský1831583.3360:00
91 Maciej Bogdański000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
13 Jiří Buchta2141780.9557:48
37 Rastislav Mazák000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Lukáš Hrubý (O)00013:301501
5 Ondřej Firda (U)00016:38181-1
7 Šimon Kuczera (O)00025:392511
11 Tomáš Sladký (U)00027:53270-1
13 Rostislav Gattnar (U)00024:50251-1
17 Jan Šebesta (U)00020:14212-2
18 Ondřej Sidunov (U)00000:0000
19 Lukáš Řezanina (O)02223:412612
26 Lukáš Herblich (U)10108:301020
31 Josef Rýpar (O)01130:562932
44 Lukáš Hájek (U)30323:082651
47 Šimon Hatala (O)00033:202810
53 Marek Bräuer (U)00020:141930
76 Kryštof Malina (U)00000:0000
79 Václav Jurdzin (O)00000:0000
88 Jiří Besta (U)00029:27301-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Marian Jelínek (O)01126:052902
4 Radovan Vnuk (U)00009:471100
5 Ondřej Zelený (U)00000:0000
9 Peter Kachnič (O)00000:0000
10 Jan Linhart (U)00010:56111-1
19 Lukáš Lanc (U)01125:493002
20 Ondřej Richtr (O)00024:52280-1
24 Petr Hartman (U)00028:553021
27 Lukáš Gregor (U)10124:02288-1
29 Martin Skřivánek (U)00028:172920
33 Dominik Záň (U)00000:0000
45 Jan Hanák (U)00014:39170-1
47 Jan Otta (O)00008:371000
64 Zbyněk Stuchlík (U)01122:102600
66 Martin Rossi (U)00009:391201
76 Jan Svoboda (U)00023:03281-2
86 Martin Entlicher (U)20221:012531
88 Jiří Strobach (O)00020:42271-1
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Tomáš Veltšmíd - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Výtisk Radek - ostatní
Krásný Martin - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Boleslav Kytka - trenér
Boleslav Kytka - vedoucí
Kotlas Michal - asistent trenéra
Bousa David - asistent trenéra