STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
1. SC TEMPISH Vítkovice pátek 22.11.2019; SC Dubina OstravaFbŠ Bohemians
10počet diváků: 3247
začátek 19:00; konec 21:00
Utkání: 8XM1-A080; 12. kolo; Superliga florbalu
části: 4:2, 3:1, 3:4, střely na branku: 26:24
rozhodčí: Both Martin, Černín Vladimír
delegát: Šimíček Jiří; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
7 Šimon Kuczera (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
91 Jakub Šárka (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:12-11 Tomáš Sladký53 Marek Bräuer
2.1. část00:43-7 Šimon Kuczera44 Lukáš Hájek
3.1. část09:39-31 Josef Rýpar
4.1. část19:40-44 Lukáš Hájek7 Šimon Kuczera
5.2. část01:29-19 Lukáš Řezanina88 Jiří Besta
6.2. část04:42-44 Lukáš Hájek23 Martin Nehera
7.2. část06:22-7 Šimon Kuczera17 Jan Šebesta
8.3. část00:37PP17 Jan Šebesta31 Josef Rýpar
9.3. část19:02-7 Šimon Kuczera44 Lukáš Hájek
10.3. část19:46EN19 Lukáš Řezanina44 Lukáš Hájek
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:03-44 Pavel Čihák84 Marek Ďopan
2.1. část13:13-9 Matyáš Krebner21 Jakub Buršík
3.2. část05:51-17 Viktor Kopecký3 Vojtěch Zezulka
4.3. část05:17PS91 Jakub Šárka
5.3. část09:01-98 Kryštof Krbec
6.3. část12:29-91 Jakub Šárka81 Filip Forman
7.3. část12:41-91 Jakub Šárka7 Patrik Šebek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část11:1031 Josef Rýpar2910 držení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část00:0013 Michal Vojtíšek2924 zdržování hry
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Lukáš Souček2471770.8360:00
70 Petr Gurkovský000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
94 Jakub Zavřel103770.0034:40
32 Michal Kotouček156960.0024:42
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Lukáš Hrubý (U)00016:11200-3
5 Ondřej Firda (U)00020:00243-3
7 Šimon Kuczera (O)31420:112536
11 Tomáš Sladký (U)10122:50251-1
13 Rostislav Gattnar (U)00020:23240-1
17 Jan Šebesta (U)11228:562924
19 Lukáš Řezanina (O)20221:242338
23 Martin Nehera (O)01127:373100
26 Lukáš Herblich (U)00000:1210-1
31 Josef Rýpar (U)11230:193120
41 Martin Děček (O)00000:0000
44 Lukáš Hájek (U)23520:432547
47 Šimon Hatala (U)00016:15202-3
53 Marek Bräuer (U)01122:51274-1
76 Kryštof Malina (U)00000:0000
79 Václav Jurdzin (O)00000:0000
88 Jiří Besta (U)01131:003024
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Vojtěch Zezulka (O)01117:302100
7 Patrik Šebek (U)01123:11251-1
8 Jan Dobisík (O)00019:32251-3
9 Matyáš Krebner (U)10123:362631
12 Mikuláš Forman (O)00002:44400
13 Michal Vojtíšek (O)00003:42500
17 Viktor Kopecký (U)10122:59265-2
21 Jakub Buršík (U)01121:032610
39 Lukáš Kuncman (O)00019:28240-2
44 Pavel Čihák (O)10117:302110
66 Patrik Kieler (U)00017:31213-1
77 Daniel Cabejšek (U)00018:38240-2
81 Filip Forman (U)01123:06251-2
84 Marek Ďopan (O)01113:251600
88 Adam Růžek (U)00013:44161-1
91 Jakub Šárka (U)30323:02266-1
98 Kryštof Krbec (O)10120:19251-2
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Jiří Frömmel - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Madejová Tereza - fyzioterapeut
Veltšmíd Tomáš - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Michal Jedlička - trenér
Michal Jedlička - vedoucí
Forman Martin (02.09.1992) - licence B - asistent trenéra
Brosch Marek (25.06.1977) - licence B - asistent trenéra
Typl Vojťech - fyzioterapeut
Slavík Václav - vedoucí