STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
KM automatik FBK Jičínsobota 19.10.2019; Tělocvična ZŠ ŽacléřFTC Vysoké Mýto
1počet diváků: 2025
začátek 10:00; konec 10:45
Utkání: 4XG1-A008; 2. kolo; Liga starších žákyň - skupina 4
části: 0:13, 1:12, střely na branku: 0:0
rozhodčí: Špryňar Pavel,
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část11:46PS20 Magdaléna Pokorná
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:27-13 Markéta Michalcová8 Tamara Adámková
2.1. část01:27-7 Monika Veselá14 Tereza Spoustová
3.1. část02:31-7 Monika Veselá8 Tamara Adámková
4.1. část03:00-13 Markéta Michalcová14 Tereza Spoustová
5.1. část04:52-8 Tamara Adámková14 Tereza Spoustová
6.1. část05:50-8 Tamara Adámková3 Lucie Potštejnská
7.1. část07:06-8 Tamara Adámková7 Monika Veselá
8.1. část08:38-14 Tereza Spoustová
9.1. část08:58-7 Monika Veselá3 Lucie Potštejnská
10.1. část09:30-8 Tamara Adámková7 Monika Veselá
11.1. část10:35-8 Tamara Adámková13 Markéta Michalcová
12.1. část10:55-13 Markéta Michalcová3 Lucie Potštejnská
13.1. část11:28-3 Lucie Potštejnská14 Tereza Spoustová
14.2. část00:15-14 Tereza Spoustová8 Tamara Adámková
15.2. část00:27-14 Tereza Spoustová13 Markéta Michalcová
16.2. část00:34-3 Lucie Potštejnská8 Tamara Adámková
17.2. část03:31-14 Tereza Spoustová7 Monika Veselá
18.2. část04:40-3 Lucie Potštejnská14 Tereza Spoustová
19.2. část05:49-13 Markéta Michalcová7 Monika Veselá
20.2. část08:53-8 Tamara Adámková7 Monika Veselá
21.2. část09:10-7 Monika Veselá3 Lucie Potštejnská
22.2. část09:26-7 Monika Veselá3 Lucie Potštejnská
23.2. část10:34-8 Tamara Adámková3 Lucie Potštejnská
24.2. část10:43-3 Lucie Potštejnská7 Monika Veselá
25.2. část11:58-13 Markéta Michalcová14 Tereza Spoustová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
4 Nikola Hamáková025-25024:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Adéla Nováková01-1024:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
11 Adéla Nováková (U)000
12 Natálie Kašparová (U)000
14 Aneta Lesáková (U)000
16 Denisa Jarošová (U)000
20 Magdaléna Pokorná (U)101
22 Anna Valentová (U)000
27 Kristýna Vomáčková (U)000
34 Anežka Vagenknechtová (U)000
68 Dominika Hůlková (U)000
HRÁČIGAPTS
3 Lucie Potštejnská (U)4610
7 Monika Veselá (U)5611
8 Tamara Adámková (U)7411
13 Markéta Michalcová (U)527
14 Tereza Spoustová (U)4610
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Křelina - trenér
Jiří Křelina - vedoucí
Čelišová Sára (27.05.2002) - licence D - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Petr Spousta - trenér
Petr Spousta - vedoucí