STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
Tatran Teka Střešoviceneděle 24.11.2019; STODOLA Aréna StřešoviceFBC 4CLEAN Česká Lípa
11počet diváků: 1366
začátek 17:00; konec 18:55
Utkání: 8XM12019/2020-A087; 13. kolo; Superliga florbalu
části: 4:3, 0:1, 7:2, střely na branku: 36:25
rozhodčí: Kačer Pavel, Vašíček Ondřej
delegát: Černý Petr; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
88 Martin Šindelář (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
88 Jaromír Ekl (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:37-88 Martin Šindelář25 Pavel Sládeček
2.1. část10:59-66 Josef Novák20 Jan Kolísko
3.1. část17:20SH29 Filip Langer
4.1. část19:17-88 Martin Šindelář5 Adam Tlapák
5.3. část00:47PP20 Jan Kolísko29 Filip Langer
6.3. část01:05-88 Martin Šindelář5 Adam Tlapák
7.3. část09:53-28 Jakub Kolísko25 Pavel Sládeček
8.3. část15:14-70 Milan Meliš88 Martin Šindelář
9.3. část15:28-29 Filip Langer25 Pavel Sládeček
10.3. část15:44-70 Milan Meliš5 Adam Tlapák
11.3. část17:33EN5 Adam Tlapák
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:45-88 Jaromír Ekl37 Dominik Jansa
2.1. část09:20-88 Jaromír Ekl77 Radek Krajcigr
3.1. část17:34PP77 Radek Krajcigr88 Jaromír Ekl
4.2. část06:20-37 Dominik Jansa88 Jaromír Ekl
5.3. část06:45-12 Lukáš Mlejnek
6.3. část19:23PP66 Daniel Štěrba4 Milan Tichý
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část16:4465 Matěj Vavroušek2922 špatné střídání
2.2. část10:1029 Filip Langer2901 sekání
3.2. část13:0020 Jan Kolísko2907 nedovolené vrážení
4.3. část19:0279 Martin Pánek2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část14:3650 Štěpán Slaný2901 sekání
2.2. část07:5726 Jan Hřebřina2901 sekání
3.2. část18:5227 Jakub Karel2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
45 Lukáš Kříž2561976.0060:00
33 Martin Frühbauer000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
97 Lukáš Chyna35102571.4357:45
30 Ivan Ponomarev000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Adam Tlapák (U)13421:542346
8 Jonáš Kreysa (U)00025:38282-2
11 Ondřej Papoušek (U)00008:241100
16 Martin Mühlfait (O)00026:053324
20 Jan Kolísko (O)11226:363345
25 Pavel Sládeček (O)03327:433212
28 Jakub Kolísko (U)10125:252840
29 Filip Langer (U)21328:103150
56 Ondřej Řezník (U)00000:0000
65 Matěj Vavroušek (U)00000:0000
66 Josef Novák (U)10107:391010
70 Milan Meliš (O)20229:342857
79 Martin Pánek (O)00033:553622
88 Martin Šindelář (U)31425:272556
91 Ivan Tomčo (U)00008:191111
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Milan Tichý (O)01121:37201-3
9 Marek Dzierža (U)00011:47140-1
12 Lukáš Mlejnek (O)10114:11181-1
18 Jan Spilka (U)00015:23194-1
23 Tomáš Kadlec (O)00021:262010
26 Jan Hřebřina (U)00014:26160-2
27 Jakub Karel (U)00016:08201-1
37 Dominik Jansa (U)11217:12182-1
39 Drahoslav Pastor (O)00000:0000
44 Petr Novotný (U)00014:26160-2
50 Štěpán Slaný (O)00027:01243-2
54 Daniel Kněžour (U)00003:36510
55 Jakub Jirsa (U)00029:05250-3
66 Daniel Štěrba (O)10117:13191-3
72 Oldřich Jireček (U)00000:0000
77 Radek Krajcigr (U)11225:50226-4
84 Jiří Vlček (U)00015:46181-1
88 Jaromír Ekl (U)22430:11233-2
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Menhart - trenér
Jan Škácha - vedoucí
Fridrich Milan (05.11.1979) - licence C - asistent trenéra
Matěj Zelený - fyzioterapeut
Martin Košťál - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Lenka Bartošová - trenér
Lenka Bartošová - vedoucí
Stožický Jiří (08.10.1983) - licence B - trenér