STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
1. SC TEMPISH Vítkovice sobota 23.11.2019; SC Dubina OstravaSokoli Pardubice
11počet diváků: 1634
začátek 17:00; konec 18:47
Utkání: 8XM1-A086; 13. kolo; Superliga florbalu
části: 5:0, 1:2, 5:2, střely na branku: 32:17
rozhodčí: Sojka Kamil, Sojka Tomáš
delegát: Fikoczek Petr; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
44 Lukáš Hájek (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
95 Filip Krigovský (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:28-88 Jiří Besta13 Rostislav Gattnar
2.1. část08:51-44 Lukáš Hájek19 Lukáš Řezanina
3.1. část10:50-11 Tomáš Sladký13 Rostislav Gattnar
4.1. část16:50-13 Rostislav Gattnar53 Marek Bräuer
5.1. část17:53-19 Lukáš Řezanina23 Martin Nehera
6.2. část19:41-5 Ondřej Firda88 Jiří Besta
7.3. část00:52-17 Jan Šebesta
8.3. část01:17-44 Lukáš Hájek7 Šimon Kuczera
9.3. část04:02-44 Lukáš Hájek19 Lukáš Řezanina
10.3. část10:01-44 Lukáš Hájek7 Šimon Kuczera
11.3. část14:46PP44 Lukáš Hájek88 Jiří Besta
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část09:14-95 Filip Krigovský20 Jan Kourek
2.2. část11:14-95 Filip Krigovský24 Tomáš Dlesk
3.3. část04:18-21 Ivo Teichman83 David Žáček
4.3. část13:21OG19 Lukáš Řezanina
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část01:2244 Lukáš Hájek2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část19:5810 Patrik Petr2901 sekání
2.2. část01:284 Václav Oubrecht2922 špatné střídání
3.2. část16:0448 Lukáš Prix2907 nedovolené vrážení
4.3. část14:1621 Ivo Teichman2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
70 Petr Gurkovský1741376.4760:00
29 Lukáš Souček000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Martin Haleš41375.0009:59
55 Jakub Levínský28101864.2950:01
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Lukáš Hrubý (U)00015:151800
5 Ondřej Firda (U)10116:231940
7 Šimon Kuczera (O)02218:312015
11 Tomáš Sladký (U)10121:582211
13 Rostislav Gattnar (U)12321:072151
17 Jan Šebesta (U)10129:493032
19 Lukáš Řezanina (O)12324:062355
23 Martin Nehera (O)01129:332905
26 Lukáš Herblich (U)00000:0000
31 Josef Rýpar (U)00030:533015
41 Martin Děček (O)00000:0000
44 Lukáš Hájek (U)50522:452365
47 Šimon Hatala (U)00016:201810
53 Marek Bräuer (U)01120:392121
76 Kryštof Malina (U)00000:0000
79 Václav Jurdzin (O)00000:0000
88 Jiří Besta (U)12330:273031
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Václav Oubrecht (O)00019:352310
10 Patrik Petr (U)00016:29171-4
20 Jan Kourek (U)01113:20141-2
21 Ivo Teichman (U)10120:222430
24 Tomáš Dlesk (O)01120:09191-1
26 Daniel Škeřík (O)00025:31220-1
35 Lukáš Slabý (O)00021:44200-1
37 Přemek Pakosta (U)00019:29211-5
42 Vojtěch Klein (O)00000:0000
47 Adam Šmíd (U)00019:29211-5
48 Lukáš Prix (O)00018:15170-5
58 Jan Savický (U)00015:532020
66 David Petržela (U)00017:052100
83 David Žáček (U)01118:452210
93 Petr Černý (U)00006:25410
95 Filip Krigovský (U)20222:42204-2
98 Radek Formánek (U)00018:41200-5
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Jiří Frömmel - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Madejová Tereza - fyzioterapeut
Veltšmíd Tomáš - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Ladislav Štancl - vedoucí
Levínská Kateřina - fyzioterapeut
- ostatní
- ostatní