STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FbC Asper Šumperksobota 09.11.2019; SH Gymnázium ŠumperkFBS Olomouc
12počet diváků: 705
začátek 11:00; konec 12:52
Utkání: 8XM42019/2020-E046; 8. kolo; Divize
části: 3:1, 6:2, 3:2, střely na branku: 24:13
rozhodčí: Prosický Dominik, Vráblík Matěj
delegát: Seďa Petr
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
14 Matěj Mondek (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
34 Jan Šauer (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:04-19 Jindřich Kamler88 Daniel Venouš
2.1. část11:06-69 Petr Matěj4 Michal Šíma
3.1. část19:07-19 Jindřich Kamler87 Michal Vařeka
4.2. část02:15-18 Jiří Trávníček19 Jindřich Kamler
5.2. část05:10-88 Daniel Venouš19 Jindřich Kamler
6.2. část07:35-7 Jan Mannl4 Michal Šíma
7.2. část08:50-18 Jiří Trávníček13 Ondřej Mrázek
8.2. část15:40-88 Daniel Venouš71 Ondřej Kováč
9.2. část16:44-69 Petr Matěj4 Michal Šíma
10.3. část02:19-69 Petr Matěj4 Michal Šíma
11.3. část04:50-14 Matěj Mondek
12.3. část09:00-7 Jan Mannl4 Michal Šíma
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část18:32PP20 Ondřej Borik15 Igor Macháček
2.2. část13:02-15 Igor Macháček91 Adam Klimeš
3.2. část16:12-16 Ondřej Šiška12 Daniel Tichý
4.3. část09:57-97 Dominik Palásek12 Daniel Tichý
5.3. část11:16-20 Ondřej Borik97 Dominik Palásek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část14:0493 Michael Maus2901 sekání
2.1. část17:5787 Michal Vařeka2901 sekání
3.2. část17:3214 Matěj Mondek2909 hrubost
4.3. část01:4087 Michal Vařeka2909 hrubost
5.3. část17:2731 Viktor Patsch2915 nedovolená vzdálenost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část10:0915 Igor Macháček2901 sekání
2.3. část01:4491 Adam Klimeš2907 nedovolené vrážení
3.3. část07:3691 Adam Klimeš2903 nadzvedávání hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
90 Antonín Byvan135861.5460:00
28 Martin Malínek000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
34 Jan Šauer95444.4432:25
69 Michal Kráčmar157853.3327:35
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
4 Michal Šíma (U)055
7 Jan Mannl (U)202
11 Jakub Hruban (O)000
13 Ondřej Mrázek (U)011
14 Matěj Mondek (U)101
18 Jiří Trávníček (U)202
19 Jindřich Kamler (U)224
24 Matyáš Zapletal (O)000
31 Viktor Patsch (U)000
66 Štěpán Maixner (O)000
69 Petr Matěj (U)303
71 Ondřej Kováč (U)011
87 Michal Vařeka (O)011
88 Daniel Venouš (U)213
93 Michael Maus (O)000
HRÁČIGAPTS
2 Vojtěch Blana (U)000
4 Jan Schneider (U)000
12 Daniel Tichý (U)022
15 Igor Macháček (U)112
16 Ondřej Šiška (U)101
19 Vojtěch Krhovják (U)000
20 Ondřej Borik (U)202
47 Bohdan Kopelec (U)000
91 Adam Klimeš (U)011
97 Dominik Palásek (U)112
REALIZAČNÍ TÝM
Ondřej Mrázek - trenér
Ondřej Mrázek - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Daniel Tichý - trenér
Karel Stehlík - vedoucí