STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Florbal Teplicesobota 30.11.2019; SH KrupkaDDM SANEXCZ Děčín IV
8počet diváků: 455
začátek 17:00; konec 19:00
Utkání: 8XM42019/2020-A072; 12. kolo; Divize
části: 3:1, 3:2, 2:2, střely na branku: 27:27
rozhodčí: Kusek Robert, Kešner Lukáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
13 David Gebhardt (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
13 Martin Žáček (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:34SH81 Martin Meyer16 Martin Schneider
2.1. část13:18-96 Martin Pechatý9 Tomáš Soukup
3.1. část14:04-9 Tomáš Soukup19 Lukáš Vyskočil
4.2. část05:44-9 Tomáš Soukup17 Lukáš Fiala
5.2. část14:13-13 David Gebhardt28 Martin Severa
6.2. část18:58-13 David Gebhardt28 Martin Severa
7.3. část03:55-96 Martin Pechatý17 Lukáš Fiala
8.3. část16:51EN12 Jan Koštoval
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část17:19-61 Šimon Pilek3 Břetislav Logaj
2.2. část07:45-13 Martin Žáček94 Jan Fidler
3.2. část14:37-94 Jan Fidler91 Zdeněk Vážný
4.3. část11:10-13 Martin Žáček31 Petr Vybíral
5.3. část15:38WG16 Petr Bořuta18 Aleš Poloprutský
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část05:0028 Martin Severa2922 špatné střídání
2.1. část08:0081 Martin Meyer2911 bránění ve hře
3.2. část01:4413 David Gebhardt2919 hra na zemi
4.3. část01:172 Ondřej Brabec2901 sekání
5.3. část07:4916 Martin Schneider2901 sekání
6.3. část14:3813 David Gebhardt2902 blokování hokejky
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část19:0494 Jan Fidler2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
22 Lukáš Topš2752281.4860:00
27 Václav Hlavsa000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
32 Jiří Přeučil2772074.0760:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Ondřej Brabec (U)000
3 Michal Stejskal (U)000
9 Tomáš Soukup (U)213
12 Jan Koštoval (U)101
13 David Gebhardt (U)202
16 Martin Schneider (U)011
17 Lukáš Fiala (U)022
19 Lukáš Vyskočil (U)011
28 Martin Severa (U)022
31 Milan Gerhard (U)000
58 Jakub Derka (U)000
73 Adam Betka (U)000
81 Martin Meyer (O)101
96 Martin Pechatý (O)202
HRÁČIGAPTS
3 Břetislav Logaj (U)011
4 Vladimír Vrátil (O)000
5 Martin Vybíral (O)000
7 Kristián Zeman (U)000
10 Jakub Věchet (U)000
12 David Matza (U)000
13 Martin Žáček (U)202
16 Petr Bořuta (U)101
18 Aleš Poloprutský (O)011
25 Michal Záruba (U)000
31 Petr Vybíral (O)011
61 Šimon Pilek (U)101
72 Petr Fišer (O)000
89 Tomáš Huslička (U)000
91 Zdeněk Vážný (O)011
94 Jan Fidler (U)112
REALIZAČNÍ TÝM
Martin Severa - trenér
Martin Severa - vedoucí
Weiss Daniel (11.05.1994) - licence C - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Zdeněk Vážný - trenér
Zdeněk Vážný - vedoucí
Fidler Jan - asistent trenéra