STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
TJ Sokol Královské Vinohradysobota 23.11.2019; TJ Sokol VinohradyBanes Florbal Soběslav
14počet diváků: 153
začátek 20:00; konec 21:53
Utkání: 8XW22019/2020-A060; 10. kolo; 1. liga žen
části: 5:2, 7:1, 2:0, střely na branku: 43:13
rozhodčí: Šubrt Jan, Gaberdén Filip
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
92 Kateřina Rybínová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
6 Andrea Dostálová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:35-17 Aneta Kalivodová36 Ivana Hrušková
2.1. část04:15-27 Nikola Bursová37 Lucie Kisugite
3.1. část13:20-96 Anežka Dobisiková45 Anna Kutnarová
4.1. část15:37-19 Karolína Snopová96 Anežka Dobisiková
5.1. část18:13PP96 Anežka Dobisiková24 Tereza Trunečková
6.2. část02:36-37 Lucie Kisugite6 Tereza Kruberová
7.2. část03:09-45 Anna Kutnarová92 Kateřina Rybínová
8.2. část06:02-33 Kateřina Bartůňková77 Adéla Skalická
9.2. část10:50-92 Kateřina Rybínová19 Karolína Snopová
10.2. část13:08-19 Karolína Snopová92 Kateřina Rybínová
11.2. část13:40-77 Adéla Skalická33 Kateřina Bartůňková
12.2. část15:27-92 Kateřina Rybínová19 Karolína Snopová
13.3. část03:03SH37 Lucie Kisugite68 Dominika Kratochvílová
14.3. část12:40-19 Karolína Snopová27 Nikola Bursová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:58-40 Eliška Juhaňáková
2.1. část17:28-6 Andrea Dostálová
3.2. část06:08-8 Monika Hrnečková6 Andrea Dostálová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část02:096 Tereza Kruberová2922 špatné střídání
2.3. část05:0233 Kateřina Bartůňková2908 vražení zády
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část16:5818 Petra Kabešová2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
65 Eliška Kuchyňková1331076.9260:00
58 Jana Vyrobíková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
23 Eliška Hnojnová2361773.9133:58
42 Pavlína Kozáková2081260.0026:02
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
6 Tereza Kruberová (U)011
17 Aneta Kalivodová (U)101
19 Karolína Snopová (U)325
24 Tereza Trunečková (U)011
27 Nikola Bursová (U)112
33 Kateřina Bartůňková (U)112
36 Ivana Hrušková (U)011
37 Lucie Kisugite (U)213
38 Michaela Chlebcová (U)000
45 Anna Kutnarová (U)112
68 Dominika Kratochvílová (U)011
70 Karolína Hošková (U)000
77 Adéla Skalická (U)112
92 Kateřina Rybínová (U)224
96 Anežka Dobisiková (O)213
HRÁČIGAPTS
5 Veronika Šraierová (O)000
6 Andrea Dostálová (U)112
8 Monika Hrnečková (U)101
10 Bára Michalová (U)000
17 Karolína Křivánková (U)000
18 Petra Kabešová (O)000
25 Jana Straková (U)000
27 Markéta Svobodová (O)000
33 Alena Břízová (O)000
40 Eliška Juhaňáková (U)101
44 Amálie Šťastná (O)000
REALIZAČNÍ TÝM
Jonáš Sigl - trenér
Pavel Doubek - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Mendl - trenér
Adéla Kubátová - vedoucí
Bělohlav Martin - asistent trenéra