STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Sokoli Pardubiceneděle 27.10.2019; SH Dašická PardubiceTechnology Florbal MB
3počet diváků: 4711
začátek 14:00; konec 15:57
Utkání: 8XJ12019/2020-A023; 4. kolo; CE soutěž juniorů
části: 2:5, 1:4, 0:2, střely na branku: 31:47
rozhodčí: Kostinek Tomáš, Reichelt Martin
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
98 Matouš Sákra (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
24 Marek Korych (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část13:34-98 Matouš Sákra74 Matyáš Mík
2.1. část17:40-73 Marek Weinelt82 Michal Smola
3.2. část19:14-98 Matouš Sákra32 Dominik Czeszewski
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:11-37 Štepán Švejda75 Sebastián Šlechta
2.1. část03:07-65 Daniel Martínek95 Filip Kučera
3.1. část06:52-13 Jakub Seibert29 Marek Macík
4.1. část09:50SH25 Ondřej Pužman5 Michal Fišera
5.1. část17:20PP24 Marek Korych
6.2. část03:36PP48 Jakub Pařízek39 Jan Zoufalý
7.2. část06:49-39 Jan Zoufalý95 Filip Kučera
8.2. část07:24-37 Štepán Švejda5 Michal Fišera
9.2. část11:14PP37 Štepán Švejda
10.3. část13:21-48 Jakub Pařízek95 Filip Kučera
11.3. část17:35-24 Marek Korych5 Michal Fišera
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část16:2732 Dominik Czeszewski2901 sekání
2.2. část02:2064 Marek Macek2901 sekání
3.2. část10:0793 Petr Kučera2907 nedovolené vrážení
4.2. část15:0898 Matouš Sákra2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část08:032 Zdeněk Vyhnánek2901 sekání
2.3. část05:3237 Štepán Švejda2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
33 Jiří Malý2542184.0033:10
80 Matěj Denemark2271568.1826:50
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Marek Macík3132890.3260:00
31 Ondřej Tomšík000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
12 Adam Kučera (O)000
17 Jiří Kohoutek (O)000
26 Michael Souček (U)000
32 Dominik Czeszewski (U)011
40 Martin Matiáš (O)000
64 Marek Macek (O)000
73 Marek Weinelt (O)101
74 Matyáš Mík (O)011
78 Stefano Petric (U)000
82 Michal Smola (U)011
90 Jan Stuchlík (U)000
91 Ondřej Ryšavý (U)000
93 Petr Kučera (U)000
97 Matěj Gregor (U)000
98 Matouš Sákra (U)202
HRÁČIGAPTS
2 Zdeněk Vyhnánek (U)000
5 Michal Fišera (O)033
12 Daniel Goll (O)000
13 Jakub Seibert (O)101
24 Marek Korych (U)202
25 Ondřej Pužman (U)101
28 Jiří Zmatlík (U)000
37 Štepán Švejda (U)303
39 Jan Zoufalý (U)112
44 Radovan Kohút (O)000
48 Jakub Pařízek (O)202
57 Martin Sobotka (O)000
59 Filip Hložek (U)000
61 Adam Hájek (U)000
65 Daniel Martínek (O)101
75 Sebastián Šlechta (U)011
95 Filip Kučera (U)033
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Milan Randa - vedoucí
Faltejsek Tomáš (22.08.1990) - licence C - asistent trenéra
Prášek Jakub - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Martin Šácha - trenér
Martin Šácha - vedoucí