STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
TJ Jablonné nad Orlicísobota 09.11.2019; SH ZŠ Rokytnice v O. h.FbŠ Bohemians
7počet diváků: 6015
začátek 14:00; konec 16:00
Utkání: 8XD12019/2020-A071; 9. kolo; 1. liga juniorek
části: 4:4, 2:10, 1:1, střely na branku: 21:41
rozhodčí: Krejčí Tomáš, Marek Tomáš
delegát: Měsíček Michal; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
6 Kristýna Mikysková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
77 Veronika Mandíková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:27-22 Barbora Marková7 Tereza Štěpánová
2.1. část14:05-6 Kristýna Mikysková5 Jitka Dostálková
3.1. část16:43-10 Adéla Kosková
4.1. část18:37-23 Marie Gabrisová18 Sabina Mikysková
5.2. část09:29-18 Sabina Mikysková23 Marie Gabrisová
6.2. část15:33-7 Tereza Štěpánová18 Sabina Mikysková
7.3. část11:38-6 Kristýna Mikysková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:26-55 Emilie Skalíková9 Karolína Mezerová
2.1. část04:15-5 Dominika Vatahová11 Dominika Krátká
3.1. část09:45-9 Karolína Mezerová55 Emilie Skalíková
4.1. část17:46-55 Emilie Skalíková24 Veronika Štajnerová
5.2. část01:44-55 Emilie Skalíková77 Veronika Mandíková
6.2. část04:43-5 Dominika Vatahová77 Veronika Mandíková
7.2. část05:33-55 Emilie Skalíková9 Karolína Mezerová
8.2. část07:15-5 Dominika Vatahová77 Veronika Mandíková
9.2. část07:33-9 Karolína Mezerová55 Emilie Skalíková
10.2. část11:41-11 Dominika Krátká
11.2. část16:07-77 Veronika Mandíková5 Dominika Vatahová
12.2. část17:43-53 Anna Marešová92 Eliška Charvátová
13.2. část17:55-5 Dominika Vatahová77 Veronika Mandíková
14.2. část18:50-55 Emilie Skalíková9 Karolína Mezerová
15.3. část12:15-55 Emilie Skalíková9 Karolína Mezerová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část13:5514 Ivana Šilarová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část19:2621 Aneta Faltová2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Monika Rubešová42250.0002:17
55 Tereza Chládková37132464.8657:43
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
23 Eliška Koželuhová2171466.6760:00
89 Monika Benková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Andrea Tomková (U)000
4 Kristýna Vágnerová (U)000
5 Jitka Dostálková (U)011
6 Kristýna Mikysková (U)202
7 Tereza Štěpánová (U)112
10 Adéla Kosková (U)101
14 Ivana Šilarová (U)000
15 Petra Macháčková (U)000
16 Simona Jánešová (U)000
17 Tereza Pouková (U)000
18 Sabina Mikysková (U)123
22 Barbora Marková (U)101
23 Marie Gabrisová (U)112
HRÁČIGAPTS
5 Dominika Vatahová (U)415
9 Karolína Mezerová (U)246
11 Dominika Krátká (U)112
13 Barbora Voštinková (U)000
21 Aneta Faltová (O)000
22 Kristýna Dvořáková (O)000
24 Veronika Štajnerová (U)011
25 Karla Batíková (O)000
27 Zuzana Tuncelová (U)000
28 Tereza Havlová (U)000
32 Klára Šulová (O)000
33 Sofie Skalíková (O)000
53 Anna Marešová (U)101
55 Emilie Skalíková (U)628
66 Nikola Hrabánková (U)000
77 Veronika Mandíková (U)145
92 Eliška Charvátová (U)011
REALIZAČNÍ TÝM
David Grus - trenér
David Grus - vedoucí
Bilotskij Dimitrij (13.10.1990) - licence D - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Grigar - trenér
Tomáš Grigar - vedoucí
Blažková Tereza (22.04.1993) - licence B - trenér