STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Florbal Židenicestředa 09.10.2019; MSH Vodova BrnoFBC OSTRAVA
2počet diváků: 659
začátek 19:30; konec 21:00
Utkání: 8XWP-3G01; 3. kolo; Pohár Českého florbalu žen
části: 0:2, 1:4, 1:3, střely na branku: 18:23
rozhodčí: Humeňanský Tomáš, Minařík Michal
delegát: Galasovský Petr; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
28 Barbora Sedláčková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
68 Nela Kapcová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část12:29-28 Barbora Sedláčková
2.3. část12:26-28 Barbora Sedláčková24 Eva Urbášková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:10-66 Michaela Mlejnková10 Denisa Kotzurová
2.1. část08:30-34 Veronika Káčová73 Viktória Grossová
3.2. část03:41-34 Veronika Káčová73 Viktória Grossová
4.2. část07:34PP88 Kristína Hudáková99 Paulína Hudáková
5.2. část10:14PP88 Kristína Hudáková99 Paulína Hudáková
6.2. část14:35-10 Denisa Kotzurová68 Nela Kapcová
7.3. část04:16PP68 Nela Kapcová66 Michaela Mlejnková
8.3. část08:48-88 Kristína Hudáková73 Viktória Grossová
9.3. část14:25WG68 Nela Kapcová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část05:5279 Martina Valehrachová2911 bránění ve hře
2.2. část09:5224 Eva Urbášková2911 bránění ve hře
3.3. část04:119 Natálie Janečková2922 špatné střídání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část10:5010 Denisa Kotzurová2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Lenka Remešová2381565.2245:00
1 Alena Večeřová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
75 Veronika Tomšová1821688.8944:21
91 Jana Dupčáková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
5 Zuzana Hubáčková (U)000
9 Natálie Janečková (U)000
11 Eva Smutná (U)000
15 Šárka Staňková (U)000
17 Eva Filipová (U)000
19 Lenka Novotná (U)000
20 Markéta Sedláčková (U)000
24 Eva Urbášková (U)011
28 Barbora Sedláčková (U)202
34 Kamila Pravcová (O)000
37 Eva Nečasová (U)000
39 Martina Indrová (U)000
43 Jitka Drápalová (O)000
70 Alžběta Švehlová (U)000
79 Martina Valehrachová (U)000
87 Lucie Romančáková (U)000
88 Andrea Dernerová (U)000
98 Silvia Tomová (U)000
HRÁČIGAPTS
5 Markéta Vrlíková (U)000
6 Karin Vavrečková (O)000
10 Denisa Kotzurová (U)112
32 Alena Zuzaníková (U)000
34 Veronika Káčová (U)202
66 Michaela Mlejnková (U)112
68 Nela Kapcová (U)213
73 Viktória Grossová (U)033
88 Kristína Hudáková (U)303
97 Kristýna Pospíšilová (O)000
99 Paulína Hudáková (U)022
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Jakub Robenek - vedoucí
Špavelka Dominik (27.04.1995) - licence D - asistent trenéra