STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVčtvrtek 19.12.2019; SH Jižní MěstoIvanti Tigers Jižní Město
13počet diváků: 6395
začátek 10:00; konec 12:06
Utkání: 8XW1-A076; 13. kolo; Extraliga žen
části: 3:2, 3:2, 7:1, střely na branku: 40:26
rozhodčí: Kostinek Tomáš, Reichelt Martin
delegát: Matyáš Jiří; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
22 Martina Řepková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
8 Kristýna Vejvodová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:16-7 Gabriela Žůrková79 Tereza Hanzlíková
2.1. část05:23-71 Kristína Belicová10 Daniela Frantíková
3.1. část06:40-3 Karolína Suchá22 Martina Řepková
4.2. část00:37-22 Martina Řepková3 Karolína Suchá
5.2. část18:21-18 Magdaléna Plášková41 Markéta  Svačinová
6.2. část19:05PP22 Martina Řepková7 Gabriela Žůrková
7.3. část01:09-71 Kristína Belicová11 Marie Havlíčková
8.3. část07:51-22 Martina Řepková18 Magdaléna Plášková
9.3. část09:18-9 Nela Jiráková41 Markéta  Svačinová
10.3. část11:33-22 Martina Řepková3 Karolína Suchá
11.3. část12:02-2 Adriana Hýsková7 Gabriela Žůrková
12.3. část12:58-71 Kristína Belicová2 Adriana Hýsková
13.3. část16:57PP3 Karolína Suchá9 Nela Jiráková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:29-55 Kateřina Fousová8 Kristýna Vejvodová
2.1. část14:56-8 Kristýna Vejvodová72 Kristýna Karli
3.2. část05:06PP19 Nikol Pekárková21 Vanda Šnajberková
4.2. část17:24PS10 Iveta Hyršlová
5.3. část18:55-3 Simona Pálková12 Lucie Řezáčová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část03:109 Nela Jiráková2907 nedovolené vrážení
2.3. část04:543 Karolína Suchá2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část18:312 Nikola Hermannová2911 bránění ve hře
2.3. část16:103 Simona Pálková2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
83 Hana Ranochová1931684.2140:00
31 Kristýna Provázková72571.4320:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
72 Kristýna Karli40132767.5060:00
66 Lucie Špačková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Adriana Hýsková (U)11200:0001
3 Karolína Suchá (U)22400:0007
6 Anet Jarolímová (U)00000:0000
7 Gabriela Žůrková (U)12300:0007
9 Nela Jiráková (O)11200:0004
10 Daniela Frantíková (O)01100:0001
11 Marie Havlíčková (U)01100:0000
14 Hana Chaloupková (U)00000:0000
18 Magdaléna Plášková (U)11200:0003
21 Eva Preisslerová (U)00000:0000
22 Martina Řepková (U)41500:0004
24 Jana Vávrová (U)00000:0000
27 Adéla Jůzová (O)00000:0001
28 Johana Vrbová (O)00000:0001
41 Markéta Svačinová (O)02200:0001
71 Kristína Belicová (U)30300:0006
77 Karolína Kellovská (U)00000:0000
79 Tereza Hanzlíková (U)01100:0004
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Nikola Hermannová (U)00022:05253-2
3 Simona Pálková (U)10114:451712
8 Kristýna Vejvodová (O)11217:14193-1
9 Markéta Baťková (U)00011:12131-1
10 Iveta Hyršlová (U)10100:0002
12 Lucie Řezáčová (U)01112:121662
13 Dominika Steinbachová (U)00015:04172-2
19 Nikol Pekárková (O)10121:51212-1
21 Vanda Šnajberková (U)01122:05250-2
23 Eliška Trojánková (U)00011:19160-2
42 Kateřina Kovaříková (U)00010:43154-2
46 Petra Šebestová (U)00000:0000
55 Kateřina Fousová (O)10117:552510
84 Veronika Balejová (U)00012:031601
85 Natálie Balková (O)00000:0000
92 Eliška Chudá (U)00010:58161-2
REALIZAČNÍ TÝM
Anet Jarolímová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Lukáš Procházka - asistent trenéra
Petr Brabec - asistent trenéra
Štefek Karel (01.11.1977) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Karolína Šatalíková - trenér
Karolína Šatalíková - vedoucí
Netrefa Lukáš (10.05.2000) - licence C - asistent trenéra
Hejret Daniel - ostatní
Vachuška Lukáš - ostatní
Karli Kristýna - ostatní