STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Sokoli Pardubiceneděle 03.11.2019; SH Dašická Pardubice1. SC TEMPISH Vítkovice
7počet diváků: 728
začátek 14:00; konec 16:07
Utkání: 8XJ1-A030; 5. kolo; CE soutěž juniorů
části: 1:2, 2:3, 4:2, 0:1, střely na branku: 30:33
rozhodčí: Beránek Jan, Přibyl Jaroslav
delegát: Waliczko Radim; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
18 Lukáš Kučera (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
43 Martin Gattnar (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část18:34-77 Vojtěch Rusin18 Lukáš Kučera
2.2. část07:53PP17 Jiří Kohoutek19 Richard Denkstein
3.2. část10:40-82 Michal Smola18 Lukáš Kučera
4.3. část03:38-32 Dominik Czeszewski
5.3. část09:06-26 Michael Souček18 Lukáš Kučera
6.3. část13:03-18 Lukáš Kučera17 Jiří Kohoutek
7.3. část17:24-17 Jiří Kohoutek18 Lukáš Kučera
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část09:03-43 Martin Gattnar10 Adam Choma
2.1. část15:12-43 Martin Gattnar10 Adam Choma
3.2. část03:17-55 Jan Toman43 Martin Gattnar
4.2. část06:56PS18 Ondřej Sidunov
5.2. část11:29-92 Štěpán Kaleta79 Tomáš Hanzlík
6.3. část15:19-43 Martin Gattnar
7.3. část15:58PS10 Adam Choma
8.prodloužení04:59-10 Adam Choma
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část00:1426 Michael Souček2901 sekání
2.prodloužení01:1032 Dominik Czeszewski2922 špatné střídání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část06:1840 Jan Vojáček2902 blokování hokejky
2.2. část14:4176 Matyáš Gryz2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
80 Matěj Denemark3382575.7664:59
30 Jiří Malý000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Petr Maláč3072376.6764:59
1 Patrik Plevák000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
12 Adam Kučera (O)000
17 Jiří Kohoutek (O)213
18 Lukáš Kučera (U)145
19 Richard Denkstein (O)011
26 Michael Souček (U)101
32 Dominik Czeszewski (U)101
40 Martin Matiáš (O)000
64 Marek Macek (O)000
77 Vojtěch Rusin (U)101
78 Stefano Petric (U)000
82 Michal Smola (O)101
90 Jan Stuchlík (U)000
91 Ondřej Ryšavý (U)000
93 Petr Kučera (U)000
97 Matěj Gregor (U)000
98 Matouš Sákra (U)000
HRÁČIGAPTS
3 Adam Zubek (U)000
9 Jiří Toman (O)000
10 Adam Choma (U)224
13 Rostislav Gattnar (U)000
18 Ondřej Sidunov (U)101
40 Jan Vojáček (U)000
43 Martin Gattnar (U)314
46 Vojtěch Šimík (U)000
51 Ondřej Čech (O)000
55 Jan Toman (U)101
76 Matyáš Gryz (O)000
79 Tomáš Hanzlík (U)011
92 Štěpán Kaleta (O)101
96 Jan Besta (O)000
99 Vojtěch Vandrol (O)000
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Milan Randa - vedoucí
Faltejsek Tomáš (22.08.1990) - licence C - asistent trenéra
Prášek Jakub - ostatní
Jakub Levínský - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Gurkovský - trenér
Jiří Gurkovský - vedoucí
Sladký Tomáš (09.08.1986) - licence C - trenér
Gurkovský Václav (17.02.1993) - licence C - asistent trenéra