STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Florbal Vsetínsobota 23.11.2019; SH Velká nad VeličkouTJ Znojmo LAUFEN CZ
2počet diváků: 012
začátek 09:00; konec 10:00
Utkání: 6XS1-A051; 10. kolo; Liga starších žáků - skupina 6
části: 0:3, 1:4, 1:5, střely na branku: 0:0
rozhodčí: Grabovský Roman, Valentík Michal
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část08:47-40 Rostislav Sicha37 Michael Dudek
2.3. část01:48-40 Rostislav Sicha15 Filip Mynář
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:05-73 Tadeáš Hoch28 Vilém Bednařík
2.1. část10:53-20 Vítek Marušík75 Martin Vavřina
3.1. část11:36-78 Matěj Szabó30 David Přibil
4.2. část06:10-28 Vilém Bednařík73 Tadeáš Hoch
5.2. část06:37-96 Dennis Šťastník20 Vítek Marušík
6.2. část07:01-30 David Přibil19 Tomáš Hájek
7.2. část10:17-29 Jakub Čech56 Tobiáš Karel Procházka
8.3. část03:29-29 Jakub Čech24 David Sedláček
9.3. část03:53-73 Tadeáš Hoch24 David Sedláček
10.3. část06:37-29 Jakub Čech24 David Sedláček
11.3. část07:24-24 David Sedláček96 Dennis Šťastník
12.3. část10:45PP28 Vilém Bednařík73 Tadeáš Hoch
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část01:4640 Rostislav Sicha2901 sekání
2.3. část08:1337 Michael Dudek2901 sekání
3.3. část09:2336 Michal Stuchlík2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
3 Lukáš Mucska05-5012:00
2 Jan Krajčí07-7024:00
4 Ondřej Mikeš000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
56 Tobiáš Karel Procházka02-2036:00
55 Ondřej Málek000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
11 Matyáš Fusek (U)000
12 Jiří Dubčák (U)000
15 Filip Mynář (U)011
20 Ondřej Tobolik (U)000
25 Lukáš Bartl (U)000
26 Michal Brázdil (U)000
27 Martin Kovář (U)000
28 David Malý (U)000
29 Jan Legát (U)000
30 Matěj Šebesta (U)000
34 Adam Pavlačka (U)000
35 Lukáš Vaculík (U)000
36 Michal Stuchlík (O)000
37 Michael Dudek (U)011
38 Matouš Náhlý (U)000
39 Adam Procházka (U)000
40 Rostislav Sicha (U)202
HRÁČIGAPTS
7 František Blažek (U)000
19 Tomáš Hájek (U)011
20 Vítek Marušík (U)112
24 David Sedláček (U)134
25 Lucie Baldreichová (U)000
28 Vilém Bednařík (U)213
29 Jakub Čech (U)303
30 David Přibil (U)112
39 Daniel Málek (U)000
73 Tadeáš Hoch (U)224
75 Martin Vavřina (U)011
78 Matěj Szabó (U)101
96 Dennis Šťastník (U)112
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Zgarba - trenér
Václav Legát - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Šťastník - trenér
Jan Šťastník - vedoucí