STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
FBC 4CLEAN Česká Lípasobota 04.01.2020; SH Česká LípaFAT PIPE FLORBAL CHODOV
6počet diváků: 34614
začátek 19:00; konec 21:05
Utkání: 8XM1-A135; 20. kolo; Superliga florbalu
části: 1:3, 2:7, 3:4, střely na branku: 18:35
rozhodčí: Müller Jiří, Novosad Matouš
delegát: Kalanin Marek; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
77 Radek Krajcigr (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
4 Daniel Maxa (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:11OG14 Ondřej Vošta
2.2. část13:57-77 Radek Krajcigr66 Daniel Štěrba
3.2. část18:03SH88 Jaromír Ekl50 Štěpán Slaný
4.3. část00:14-23 Tomáš Kadlec50 Štěpán Slaný
5.3. část00:48-77 Radek Krajcigr66 Daniel Štěrba
6.3. část17:03PS44 Petr Novotný
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:59-32 Martin Koutný89 Mikuláš Krbec
2.1. část06:10-4 Daniel Maxa84 Petr Majer
3.1. část08:44-32 Martin Koutný89 Mikuláš Krbec
4.2. část02:14-21 Marek Vávra4 Daniel Maxa
5.2. část05:08-21 Marek Vávra4 Daniel Maxa
6.2. část07:11-25 Tom Ondrušek89 Mikuláš Krbec
7.2. část11:30SH9 Ondřej Mikeš89 Mikuláš Krbec
8.2. část12:06-27 Martin Řezáč26 Tomáš Sýkora
9.2. část12:23-89 Mikuláš Krbec32 Martin Koutný
10.2. část18:52PP32 Martin Koutný25 Tom Ondrušek
11.3. část02:08-25 Tom Ondrušek26 Tomáš Sýkora
12.3. část06:09PP4 Daniel Maxa21 Marek Vávra
13.3. část08:55-84 Petr Majer21 Marek Vávra
14.3. část19:36PP25 Tom Ondrušek4 Daniel Maxa
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část08:0177 Radek Krajcigr2909 hrubost
2.2. část17:1412 Lukáš Mlejnek2911 bránění ve hře
3.3. část04:3950 Štěpán Slaný2907 nedovolené vrážení
4.3. část19:059 Marek Dzierža2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část10:0126 Tomáš Sýkora2901 sekání
2.3. část19:5093 Ondřej Plíhal2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Jan Dvořák157853.3328:03
97 Lukáš Chyna2071365.0031:57
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Vojtěch Šimůnek73457.1420:00
97 Michal Rebro113872.7340:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
9 Marek Dzierža (U)00018:56212-3
12 Lukáš Mlejnek (O)00021:58231-1
18 Jan Spilka (U)00019:45231-4
23 Tomáš Kadlec (O)10126:08241-2
27 Jakub Karel (U)00018:56210-3
36 Radek Matějíček (U)00011:54170-5
38 Tomáš Novák (O)00019:45230-4
44 Petr Novotný (U)10121:19232-1
50 Štěpán Slaný (O)02240:15252-4
55 Jakub Jirsa (U)00021:19231-1
66 Daniel Štěrba (O)02219:45230-4
77 Radek Krajcigr (U)20219:45235-4
84 Jiří Vlček (U)00018:56210-3
88 Jaromír Ekl (U)10121:19233-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Martin Pražan (O)00000:0000
4 Daniel Maxa (O)23525:121924
9 Ondřej Mikeš (U)10122:432035
12 Dan Kašovský (O)00018:112103
14 Ondřej Vošta (O)00024:131822
21 Marek Vávra (U)22427:392145
25 Tom Ondrušek (U)31425:092363
26 Tomáš Sýkora (O)02223:152413
27 Martin Řezáč (U)10113:39141-1
32 Martin Koutný (U)31424:132554
55 Radim Slunečko (U)00015:031413
77 Daniel Eremiáš (U)00008:0392-1
84 Petr Majer (U)11221:081835
87 Jiří Koutný (U)00013:03131-1
89 Mikuláš Krbec (U)14517:092061
93 Ondřej Plíhal (U)00005:36500
99 Michal Strnad (O)00013:39140-1
REALIZAČNÍ TÝM
Lenka Bartošová - trenér
Lenka Bartošová - vedoucí
Stožický Jiří (08.10.1983) - licence B - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
David Podhráský - trenér
Karel Myšák - vedoucí
Šindelář Milan (17.05.1973) - licence B - asistent trenéra
Jiří Tvrdík - fyzioterapeut
Adam Štegl - ostatní