STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Tatran Střešovicestředa 13.11.2019; STODOLA Aréna StřešoviceFLORBAL CHODOV
4počet diváků: 4712
začátek 20:00; konec 21:38
Utkání: 8XWP-4B01; 4. kolo; Pohár Českého florbalu žen
části: 1:4, 1:5, 2:3, střely na branku: 21:35
rozhodčí: Herman Petr, Nejedlo Daniel
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
14 Denisa Billá (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
3 Karolína Suchá (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:38-10 Kateřina Seemannová5 Tereza Bystrianská
2.2. část07:30-79 Katka Nádeníková19 Kateřina Pisárová
3.3. část03:49-14 Denisa Billá20 Monika Zikmundová
4.3. část10:37-5 Tereza Bystrianská14 Denisa Billá
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:38-3 Karolína Suchá41 Markéta  Svačinová
2.1. část07:41-3 Karolína Suchá22 Martina Řepková
3.1. část11:52-24 Jana Vávrová11 Marie Havlíčková
4.1. část14:37-18 Magdaléna Plášková
5.2. část01:17-17 Gabriela Tožičková24 Jana Vávrová
6.2. část03:17-3 Karolína Suchá22 Martina Řepková
7.2. část04:05-77 Karolína Kellovská17 Gabriela Tožičková
8.2. část09:32-7 Gabriela Žůrková24 Jana Vávrová
9.2. část10:40OG25 Petra  Malecká
10.3. část03:40-7 Gabriela Žůrková
11.3. část06:45-27 Adéla Jůzová9 Nela Jiráková
12.3. část13:03-71 Kristína Belicová11 Marie Havlíčková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
28 Markéta Antalová2161571.4326:43
91 Eliška Drbalová146857.1418:17
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
83 Hana Ranochová2141780.9545:00
37 Jana Christianová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
5 Tereza Bystrianská (U)112
6 Veronika Kopecká (U)000
8 Markéta Prontekerová (U)000
10 Kateřina Seemannová (U)101
14 Denisa Billá (O)112
17 Vendula Beránková (O)000
19 Kateřina Pisárová (U)011
20 Monika Zikmundová (U)011
21 Anna Válková (U)000
25 Petra Malecká (O)000
29 Lucie Želízková (U)000
42 Eliška Machková (U)000
44 Barbora Zabavská (U)000
64 Natálie Houžvičková (U)000
70 Liana Matěvosova (U)000
79 Katka Nádeníková (U)101
84 Daniela Kvasková (U)000
HRÁČIGAPTS
3 Karolína Suchá (U)303
7 Gabriela Žůrková (O)202
9 Nela Jiráková (O)011
11 Marie Havlíčková (O)022
17 Gabriela Tožičková (U)112
18 Magdaléna Plášková (U)101
19 Hana Chaloupková (U)000
21 Eva Preisslerová (U)000
22 Martina Řepková (U)022
24 Jana Vávrová (U)123
27 Adéla Jůzová (O)101
28 Johana Vrbová (O)000
41 Markéta Svačinová (O)011
71 Kristína Belicová (U)101
77 Karolína Kellovská (U)101
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Robert Novák - vedoucí
Novák Robert (24.08.1983) - licence B - trenér
Michálek Marek (13.12.1982) - licence B - trenér
Miroslav Špalek (20.5.1959) - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Anet Jarolímová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Lukáš Procházka - asistent trenéra
Petr Brabec - asistent trenéra
Štefek Karel (01.11.1977) - licence C - trenér