STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
SK BIVOJ LITVÍNOVsobota 09.11.2019; SH TJ Jiskra Nový BorFBC Česká Lípa white
6počet diváků: 579
začátek 09:36; konec 10:26
Utkání: 2XS1-A04B02; 4. kolo; Liga starších žáků - skupina 2
části: 3:4, 3:5, střely na branku: 18:20
rozhodčí: Šťastný Petr, Kamínek Zdeněk
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
33 Lukáš Mašek (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
5 Ladislav Pekárek (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:45-24 Erik Kocur25 Jakub Larson
2.1. část07:25-70 Josef Leština48 Jakub Zeman
3.1. část09:10-91 Jáchym Chalupný48 Jakub Zeman
4.2. část01:48-70 Josef Leština
5.2. část09:48-70 Josef Leština
6.2. část11:54-70 Josef Leština91 Jáchym Chalupný
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:28-25 Filip Cobl9 Viktor Steinz
2.1. část06:00-11 Mikeš Motejzík89 Lukáš Šindelář
3.1. část07:13-17 Lukáš Kocourek4 Ondřej Hudík
4.1. část08:02-23 Václav Drahoš63 Oliver Šulc
5.2. část02:58-4 Ondřej Hudík5 Ladislav Pekárek
6.2. část05:51-17 Lukáš Kocourek11 Mikeš Motejzík
7.2. část05:51-25 Filip Cobl4 Ondřej Hudík
8.2. část07:30-5 Ladislav Pekárek4 Ondřej Hudík
9.2. část10:53-5 Ladislav Pekárek11 Mikeš Motejzík
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část10:5348 Jakub Zeman2925 nesportovní chování
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část10:1517 Lukáš Kocourek2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
33 Lukáš Mašek2091155.0024:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
33 Milan Švajcr1861266.6724:00
53 Vojtěch Beránek000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Jan Dufek (U)000
16 Nikolas Nestler (U)000
24 Erik Kocur (U)101
25 Jakub Larson (U)011
48 Jakub Zeman (U)022
58 Filip Zemčík (U)000
64 Lukáš Homola (U)000
69 Denis Mademlis (U)000
70 Josef Leština (U)404
80 Matěj Hruštinec (U)000
91 Jáchym Chalupný (U)112
97 Michal Hájek (U)000
HRÁČIGAPTS
4 Ondřej Hudík (O)134
5 Ladislav Pekárek (U)213
9 Viktor Steinz (U)011
11 Mikeš Motejzík (U)123
16 Jan Šimek (O)000
17 Lukáš Kocourek (U)202
23 Václav Drahoš (O)101
25 Filip Cobl (U)202
26 Martin Tejnor (U)000
63 Oliver Šulc (U)011
64 Lukáš Dvořák (U)000
78 Jiří Moravík (O)000
89 Lukáš Šindelář (U)011
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Arazim - trenér
Tomáš Arazim - vedoucí
- asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Radek Studený - trenér
Radek Studený - vedoucí