STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FC Bučis Teamstředa 13.11.2019; SH VŠEFlorbal MB
4počet diváků: 2209
začátek 17:30; konec 19:14
Utkání: 8XMP-7A01; 7. kolo; Pohár Českého florbalu
části: 4:2, 0:4, 0:3, střely na branku: 16:32
rozhodčí: Brejcha Jan, Hejzlar David
delegát: Zima Jan
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
35 Jan Hlinák (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
80 Petr Musil (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:54-27 Tomáš Mudra
2.1. část09:51-16 Šimon Pavlíček99 Jakub Černý
3.1. část15:40-88 Jan Wald37 Antonín Šiška
4.1. část15:46-16 Šimon Pavlíček99 Jakub Černý
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:35-40 Jiří Curney25 Jakub Gruber
2.1. část19:36-40 Jiří Curney88 Jan Natov
3.2. část00:13-40 Jiří Curney88 Jan Natov
4.2. část06:09-40 Jiří Curney17 Jakub Bína
5.2. část12:28-37 Štepán Švejda2 Zdeněk Vyhnánek
6.2. část12:51-88 Jan Natov40 Jiří Curney
7.3. část00:41-40 Jiří Curney70 Petr Krzyžanek
8.3. část05:05PP16 Tadeáš Chroust40 Jiří Curney
9.3. část08:39-16 Tadeáš Chroust75 Sebastián Šlechta
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část18:3399 Jakub Černý2901 sekání
2.3. část02:004 Adam Drastich2901 sekání
3.3. část03:4099 Jakub Černý2925 nesportovní chování
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část11:3370 Petr Krzyžanek2911 bránění ve hře
2.3. část01:172 Zdeněk Vyhnánek2901 sekání
3.3. část12:4028 Aleš Höffer2910 držení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
35 Jan Hlinák3292371.8860:00
34 Marek Galajda000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
80 Petr Musil1641275.0060:00
74 Lukáš Bauer000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Jakub Rohn (U)000
4 Adam Drastich (O)000
5 Jan Pohořalý (U)000
8 Tomáš Matoulek (U)000
11 David Munk (O)000
16 Šimon Pavlíček (U)202
22 Matyáš Kalina (O)000
23 Bruno Sandner (U)000
27 Tomáš Mudra (U)101
29 Jakub Vondruška (U)000
32 Tomáš Filip (O)000
37 Antonín Šiška (U)011
44 Michal Soukup (U)000
55 Adam Hub (U)000
59 Tomáš Veselý (O)000
71 Vojtěch Ryp (U)000
88 Jan Wald (U)101
99 Jakub Černý (U)022
HRÁČIGAPTS
2 Zdeněk Vyhnánek (U)011
12 Patrik Suchánek (O)000
14 Tomáš Chroust (U)000
16 Tadeáš Chroust (U)202
17 Jakub Bína (U)011
21 Daniel Goll (O)000
24 Marek Korych (U)000
25 Jakub Gruber (O)011
28 Aleš Höffer (O)000
37 Štepán Švejda (U)101
40 Jiří Curney (U)527
58 Filip Zakonov (O)000
65 Daniel Martínek (O)000
70 Petr Krzyžanek (O)011
75 Sebastián Šlechta (U)011
88 Jan Natov (U)123
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Zahalka - trenér
Roman Buček - vedoucí
Buček Roman (26.11.1982) - licence A - asistent trenéra
Hovorka Vít - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Petr Novotný - trenér
Martin Šácha - vedoucí
Šácha Martin (24.02.1994) - licence B - asistent trenéra
Hegmonová Barbora - fyzioterapeut
Peterka Milan (10.11.1994) - licence D - asistent trenéra
Novák Martin (30.12.1996) - licence C - ostatní