STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
TJ Turnovstředa 13.11.2019; SH TJ TurnovFLORBAL CHODOV
6počet diváků: 16221
začátek 20:00; konec 22:00
Utkání: 8XMP-7D01; 7. kolo; Pohár Českého florbalu
části: 5:5, 0:9, 1:7, střely na branku: 30:45
rozhodčí: Kropáček Jiří, Novák Tomáš
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:43-10 Vojtěch Palatínus91 Pavel Sekyra
2.1. část04:35-11 Vladimír Štecha88 Antonín Palatínus
3.1. část07:24-21 Daniel Korych88 Antonín Palatínus
4.1. část15:37-92 Emil Hejduk69 Tomáš Vitásek
5.1. část17:07-17 Štěpán Matěcha
6.3. část18:49WG69 Tomáš Vitásek17 Štěpán Matěcha
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:22-68 Marek Matejčík9 Ondřej Mikeš
2.1. část02:59-21 Marek Vávra3 Martin Pražan
3.1. část12:19-27 Martin Řezáč97 Michal Rebro
4.1. část13:21-99 Michal Strnad9 Ondřej Mikeš
5.1. část13:53-93 Ondřej Plíhal87 Jiří Koutný
6.2. část03:59-9 Ondřej Mikeš50 Radim Slunečko
7.2. část04:54-93 Ondřej Plíhal12 Dan Kašovský
8.2. část07:48-93 Ondřej Plíhal14 Ondřej Vošta
9.2. část07:53-84 Petr Majer11 Šimon Doubek
10.2. část09:22-93 Ondřej Plíhal12 Dan Kašovský
11.2. část12:34-93 Ondřej Plíhal27 Martin Řezáč
12.2. část16:10-68 Marek Matejčík9 Ondřej Mikeš
13.2. část16:57-14 Ondřej Vošta87 Jiří Koutný
14.2. část19:54-93 Ondřej Plíhal14 Ondřej Vošta
15.3. část07:37PP21 Marek Vávra3 Martin Pražan
16.3. část09:55-68 Marek Matejčík89 Mikuláš Krbec
17.3. část10:59-87 Jiří Koutný12 Dan Kašovský
18.3. část11:52-84 Petr Majer
19.3. část13:07-50 Radim Slunečko89 Mikuláš Krbec
20.3. část14:45-11 Šimon Doubek84 Petr Majer
21.3. část19:59EN89 Mikuláš Krbec68 Marek Matejčík
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část06:3962 Štěpán Pohl2915 nedovolená vzdálenost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část19:2299 Michal Strnad2910 držení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
32 Filip Jirman20101050.0029:01
38 Jaroslav Švec24101458.3329:22
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Karel Pergler81787.5025:43
97 Michal Rebro2251777.2734:17
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Jaroslav Šmida (U)000
7 Tomáš Jiránek (O)000
10 Vojtěch Palatínus (U)101
11 Vladimír Štecha (U)101
16 Lukáš Švitorka (U)000
17 Štěpán Matěcha (U)112
19 Jan Hausmann (U)000
21 Daniel Korych (U)101
22 Štěpán Čuda (O)000
27 Filip Dědek (O)000
28 Martin Hejduk (O)000
41 Jan Bobek (U)000
62 Štěpán Pohl (U)000
65 Josef Peštál (U)000
69 Tomáš Vitásek (O)112
88 Antonín Palatínus (U)022
91 Pavel Sekyra (U)011
92 Emil Hejduk (O)101
HRÁČIGAPTS
3 Martin Pražan (O)022
9 Ondřej Mikeš (U)134
11 Šimon Doubek (O)112
12 Dan Kašovský (U)033
14 Ondřej Vošta (U)123
18 Jiří Koklar (U)000
21 Marek Vávra (U)202
26 Tomáš Sýkora (O)000
27 Martin Řezáč (U)112
50 Radim Slunečko (U)112
68 Marek Matejčík (U)314
84 Petr Majer (U)213
87 Jiří Koutný (U)123
89 Mikuláš Krbec (U)123
93 Ondřej Plíhal (U)606
99 Michal Strnad (U)101
REALIZAČNÍ TÝM
Antonín Palatínus - trenér
František Záleský - vedoucí
Grmolec Dušan - kustod
Záleský František (12.01.1996) - licence B - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
David Podhráský - trenér
Karel Myšák - vedoucí
Šindelář Milan (17.05.1973) - licence B - asistent trenéra
Tvrdík Jiří - fyzioterapeut