STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
TJ Lokomotiva Louny Mašinkasobota 16.11.2019; Městská SH LounyFlorbal Chomutov B
1počet diváků: 7414
začátek 12:30; konec 13:40
Utkání: 2XK22019/2020-A049; 10. kolo; 2. liga dorostenců - skupina 2
části: 0:2, 1:8, 0:4, střely na branku: 20:30
rozhodčí: Švec Karel, Rubáš Jan
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část03:05-99 Martin Ženíšek24 Martin Šuňovský
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:07-77 Adam Gondek52 Jakub Novák
2.1. část09:24-77 Adam Gondek24 Libor Sýkora
3.2. část01:02-24 Libor Sýkora10 Christian Malec
4.2. část02:53-3 Daniel Horáček17 Marek Chlebeček
5.2. část05:47-31 Jakub Steklý17 Marek Chlebeček
6.2. část05:55-3 Daniel Horáček31 Jakub Steklý
7.2. část06:11-50 Michal Suchý77 Adam Gondek
8.2. část07:39-24 Libor Sýkora77 Adam Gondek
9.2. část09:39SH31 Jakub Steklý24 Libor Sýkora
10.2. část11:20-77 Adam Gondek31 Jakub Steklý
11.3. část02:03-77 Adam Gondek24 Libor Sýkora
12.3. část04:22-16 Daniel Husák50 Michal Suchý
13.3. část08:13PP16 Daniel Husák22 Antonín Mrug
14.3. část09:47-16 Daniel Husák31 Jakub Steklý
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část06:4039 Adam Krejčí2909 hrubost
2.3. část08:002 Tomáš Beneš2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část06:4024 Libor Sýkora2909 hrubost
2.2. část09:1177 Adam Gondek2908 vražení zády
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
40 Tereza Kalousová30141653.3336:00
42 Václav Lapka000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
74 Michal Lefík2011995.0036:00
97 Jakub Fiala000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Tomáš Beneš (U)000
7 Lukáš Mikovec (U)000
14 Jakub Mašanský (U)000
16 Eliška Blažková (U)000
17 Magdalena Hladíková (U)000
19 Vít Kraj (O)000
21 Veronika Bláhová (U)000
24 Martin Šuňovský (U)011
25 Michal Hladík (U)000
26 Adam Havlík (U)000
39 Adam Krejčí (U)000
77 Ondřej Pospíšil (U)000
88 Josef Kerner (U)000
99 Martin Ženíšek (U)101
HRÁČIGAPTS
3 Daniel Horáček (U)202
10 Christian Malec (U)011
16 Daniel Husák (O)303
17 Marek Chlebeček (U)022
18 Petr Zoul (U)000
22 Antonín Mrug (U)011
24 Libor Sýkora (U)235
27 Sebastian Minarovič (U)000
31 Jakub Steklý (U)235
36 Marcel Zelenka (U)000
50 Michal Suchý (O)112
52 Jakub Novák (U)011
77 Adam Gondek (U)426
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Laurich - trenér
Jakub Laurich - vedoucí
Ondřej Havlíček - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Ivan Holubář - trenér
Ivan Holubář - vedoucí