STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
KM automatik FBK Jičínsobota 25.01.2020; Sportovní areál JičínOrel Rtyně v Podkrkonoší
15počet diváků: 183
začátek 09:00; konec 10:20
Utkání: 4XD2-A031; 7. kolo; 2. liga juniorek - skupina 4
části: 5:1, 5:1, 5:1, střely na branku: 49:14
rozhodčí: Šmída Daniel, Čubová Veronika
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:31-5 Radka Korbelářová
2.1. část06:27-5 Radka Korbelářová7 Simona Korbelářová
3.1. část06:57-11 Magda Fejfarová12 Adéla Kmošková
4.1. část07:36-5 Radka Korbelářová7 Simona Korbelářová
5.1. část10:27-11 Magda Fejfarová27 Sára Čelišová
6.2. část00:28-7 Simona Korbelářová5 Radka Korbelářová
7.2. část05:18-5 Radka Korbelářová7 Simona Korbelářová
8.2. část05:48-6 Natálie Kuželová12 Adéla Kmošková
9.2. část08:10PP12 Adéla Kmošková3 Nikola Ziegelheimová
10.2. část12:42-6 Natálie Kuželová12 Adéla Kmošková
11.3. část01:29-12 Adéla Kmošková27 Sára Čelišová
12.3. část02:37-7 Simona Korbelářová5 Radka Korbelářová
13.3. část06:05-11 Magda Fejfarová6 Natálie Kuželová
14.3. část08:29SH5 Radka Korbelářová23 Sabina Hohberg
15.3. část12:11PP6 Natálie Kuželová3 Nikola Ziegelheimová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:37-12 Kateřina Kroulíková10 Kateřina Jiránková
2.2. část04:42-12 Kateřina Kroulíková69 Iveta Svršková
3.3. část09:54PP12 Kateřina Kroulíková10 Kateřina Jiránková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část08:0412 Adéla Kmošková2915 nedovolená vzdálenost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část07:464 Nikola Brejtrová2901 sekání
2.3. část03:344 Nikola Brejtrová2901 sekání
3.3. část11:4488 Natali Luštincová2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
2 Barbora Hachová1431178.5745:00
1 Tereza Chlumská000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Mariana Fröhlichová49153469.3945:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Nikola Ziegelheimová (U)022
5 Radka Korbelářová (U)527
6 Natálie Kuželová (U)314
7 Simona Korbelářová (U)235
11 Magda Fejfarová (U)303
12 Adéla Kmošková (U)235
13 Tereza Nováková (U)000
23 Sabina Hohberg (U)011
24 Šárka Egrtová (U)000
25 Ema Dobiášovská (U)000
27 Sára Čelišová (O)022
33 Nicol Trochová (U)000
HRÁČIGAPTS
3 Michaela Svršková (U)000
4 Nikola Brejtrová (O)000
5 Viktorie Vylíčilová (U)000
10 Kateřina Jiránková (U)022
11 Kateřina Svatoňová (O)000
12 Kateřina Kroulíková (U)303
69 Iveta Svršková (O)011
88 Natali Luštincová (U)000
94 Helena Klazarová (O)000
REALIZAČNÍ TÝM
Markéta Kosová - trenér
Markéta Kosová - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Miloslav Krýsl - trenér
Miloslav Krýsl - vedoucí