STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Kanonýři Kladnostředa 27.11.2019; SH BIOS KladnoFlorbal MB
3počet diváků: 2479
začátek 19:00; konec 20:55
Utkání: 8XMP-8A01; 8. kolo; Pohár Českého florbalu
části: 1:3, 0:3, 2:3, střely na branku: 27:29
rozhodčí: Dolanský Jiří, Sýkora Vojtěch
delegát: Marvánek Matěj; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
9 Dušan Přívara (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
71 Milan Tomašík (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:17-67 David Sachr70 Vojtěch Novák
2.3. část14:26-9 Dušan Přívara85 Jan Louvar
3.3. část19:14-85 Jan Louvar9 Dušan Přívara
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část09:49-88 Jan Natov25 Jakub Gruber
2.1. část13:34-71 Milan Tomašík3 Daniel Šebek
3.1. část19:07-20 Martin Tokoš71 Milan Tomašík
4.2. část05:22-16 Tadeáš Chroust14 Tomáš Chroust
5.2. část10:14-88 Jan Natov40 Jiří Curney
6.2. část12:33-17 Jakub Bína25 Jakub Gruber
7.3. část07:20-58 Filip Zakonov71 Milan Tomašík
8.3. část16:18-40 Jiří Curney12 Patrik Suchánek
9.3. část19:32-24 Marek Korych
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část06:4646 Vojtěch Pfaur2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
87 Marek Pospíšil94555.5627:21
74 Oskar Blaha2051575.0030:14
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
74 Lukáš Bauer2732488.8960:00
80 Petr Musil000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Ľuboš Šefčík (O)000
7 Joel Ahlin (O)000
8 Tomáš Svačinka (O)000
9 Dušan Přívara (U)112
11 Matěj Stůj (O)000
13 Sebastian Andersson (U)000
29 Sergei Grebenshchikov (U)000
46 Vojtěch Pfaur (U)000
67 David Sachr (O)101
70 Vojtěch Novák (U)011
72 Dominik Janda (U)000
77 Vojtěch Teslík (U)000
85 Jan Louvar (U)112
91 Filip Ullmann (U)000
93 Michal Skuhrovec (U)000
HRÁČIGAPTS
3 Daniel Šebek (U)011
10 Mikuláš Komárek (U)000
12 Patrik Suchánek (O)011
14 Tomáš Chroust (U)011
16 Tadeáš Chroust (U)101
17 Jakub Bína (U)101
20 Martin Tokoš (U)101
24 Marek Korych (U)101
25 Jakub Gruber (O)022
28 Aleš Höffer (O)000
37 Štepán Švejda (U)000
40 Jiří Curney (U)112
58 Filip Zakonov (O)101
70 Petr Krzyžanek (O)000
71 Milan Tomašík (U)123
88 Jan Natov (U)202
95 Filip Kučera (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Pazdera - trenér
Radek Šikola - vedoucí
Pechr Jan - asistent trenéra
Čiková Kateřina - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Petr Novotný - trenér
Petr Novotný - vedoucí
Gwuźdź Radek (20.11.1990) - licence D - asistent trenéra
Hegmonová Barbora - fyzioterapeut
Peterka Milan (10.11.1994) - licence D - asistent trenéra
Novák Martin - kustod