STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FBC Vikings Kopřivniceneděle 24.11.2019; SH ZŠ Mařádkova Opava1. SC TEMPISH Vítkovice B
9počet diváků: 05
začátek 12:00; konec 13:26
Utkání: 7XJ2-A043; 9. kolo; 2. liga juniorů - skupina 7
části: 2:1, 4:4, 3:0, střely na branku: 0:0
rozhodčí: Krátký Jakub, Vojkůvka Pavel
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:43-12 Jan Polášek3 Jan Bartoň
2.1. část07:56-13 Robert Socha6 Jan David
3.2. část06:19-7 Jan Monsport5 Jakub Kostelník
4.2. část06:44-9 Lukáš Michna12 Jan Polášek
5.2. část10:39-7 Jan Monsport10 Jan Goršanov
6.2. část11:36-9 Lukáš Michna6 Jan David
7.3. část04:09-6 Jan David5 Jakub Kostelník
8.3. část06:30SH5 Jakub Kostelník3 Jan Bartoň
9.3. část14:43-5 Jakub Kostelník6 Jan David
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část12:04-11 Martin Ostárek50 Jáchym Kuběna
2.2. část01:57-41 Matyáš Skupien23 Ondřej Cuberek
3.2. část05:35PP50 Jáchym Kuběna42 Jakub Neděla
4.2. část06:04-50 Jáchym Kuběna11 Martin Ostárek
5.2. část07:26-11 Martin Ostárek50 Jáchym Kuběna
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část10:009 Lukáš Michna2909 hrubost
2.2. část05:3310 Jan Goršanov2924 zdržování hry
3.3. část06:173 Jan Bartoň2910 držení
4.3. část10:1112 Jan Polášek2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část10:0050 Jáchym Kuběna2909 hrubost
2.2. část13:175 Michal Popelka2910 držení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
75 Filip Grill05-5045:00
1 Marek Kelnar000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Dominik Bukovič09-9045:00
21 Milan Briš000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Jan Bartoň (U)022
5 Jakub Kostelník (U)224
6 Jan David (U)134
7 Jan Monsport (U)202
9 Lukáš Michna (U)202
10 Jan Goršanov (U)011
11 Martin Pečiva (U)000
12 Jan Polášek (U)112
13 Robert Socha (U)101
14 Tomáš Kusz (U)000
15 Ondřej Holaň (U)000
16 Josef Dostál (U)000
17 René Libiger (U)000
HRÁČIGAPTS
2 Martin Buganský (U)000
5 Michal Popelka (U)000
10 Matěj Honzek (O)000
11 Martin Ostárek (U)213
15 Vilém Planka (U)000
19 Dan Bergmann (O)000
23 Ondřej Cuberek (U)011
24 David Krištof (U)000
27 Petr Popala (U)000
39 Erik Vykopal (O)000
41 Matyáš Skupien (O)101
42 Jakub Neděla (U)011
44 Eduard Csölle (O)000
50 Jáchym Kuběna (U)224
66 Jan Kocián (O)000
REALIZAČNÍ TÝM
Dušan Hejč - trenér
Tomáš Kulatý - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Gurkovský - trenér
Jiří Gurkovský - vedoucí
- asistent trenéra