STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVsobota 23.11.2019; Jedenáctka VSSokoli Pardubice
10počet diváků: 437
začátek 13:30; konec 15:35
Utkání: 8XJ1-A045; 8. kolo; CE soutěž juniorů
části: 3:3, 1:1, 6:3, střely na branku: 59:39
rozhodčí: Monzer Josef, Procházka Lukáš
delegát: Matyáš Jiří; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
4 Matěj Jambor (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
82 Michal Smola (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:34-84 Petr Majer40 Tomáš Josefovič
2.1. část06:01-4 Matěj Jambor84 Petr Majer
3.1. část14:20-84 Petr Majer40 Tomáš Josefovič
4.2. část19:17-48 Lukáš Kafka
5.3. část02:03-40 Tomáš Josefovič84 Petr Majer
6.3. část09:43-93 David Horký84 Petr Majer
7.3. část13:14-84 Petr Majer40 Tomáš Josefovič
8.3. část14:24-18 Jiří Koklar98 Marek Šmíd
9.3. část16:03-84 Petr Majer4 Matěj Jambor
10.3. část19:49SH16 Matěj Duda98 Marek Šmíd
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:02-97 Matěj Gregor91 Ondřej Ryšavý
2.1. část15:54-82 Michal Smola17 Jiří Kohoutek
3.1. část18:08-82 Michal Smola18 Lukáš Kučera
4.2. část18:31-18 Lukáš Kučera26 Michael Souček
5.3. část02:43-64 Marek Macek98 Matouš Sákra
6.3. část11:50-64 Marek Macek74 Matyáš Mík
7.3. část13:32-98 Matouš Sákra93 Petr Kučera
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část09:2938 Martin Brhlík2922 špatné střídání
2.3. část19:314 Matěj Jambor2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
22 Karel Pergler2942586.2140:00
30 Karel Hodík103770.0020:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
33 Jiří Malý59104983.0560:00
80 Matěj Denemark000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
4 Matěj Jambor (U)112
11 Matěj Netrefa (U)000
16 Matěj Duda (U)101
18 Jiří Koklar (U)101
29 Jonáš Kulhavý (O)000
34 Adam Pospíchal (O)000
38 Martin Brhlík (O)000
39 Sebastian Maxa (U)000
40 Tomáš Josefovič (U)134
48 Lukáš Kafka (U)101
63 Hieu Nguyen Chi (U)000
65 Matěj Kolář (O)000
81 Albert Kulík (U)000
84 Petr Majer (U)437
85 Jakub Dufek (O)000
87 Vojtěch Bečka (U)000
93 David Horký (O)101
98 Marek Šmíd (O)022
HRÁČIGAPTS
12 Adam Kučera (O)000
17 Jiří Kohoutek (O)011
18 Lukáš Kučera (U)112
19 Richard Denkstein (O)000
26 Michael Souček (U)011
40 Martin Matiáš (O)000
64 Marek Macek (U)202
70 Jakub Prášek (O)000
73 Marek Weinelt (U)000
74 Matyáš Mík (O)011
82 Michal Smola (O)202
90 Jan Stuchlík (U)000
91 Ondřej Ryšavý (U)011
93 Petr Kučera (U)011
97 Matěj Gregor (U)101
98 Matouš Sákra (U)112
REALIZAČNÍ TÝM
Ondřej Neuman - trenér
Hana Kolářová - vedoucí
Slunečko Radim - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Milan Randa - trenér
Milan Randa - vedoucí