STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
ACEMA Sparta Praha UNYPneděle 24.11.2019; UNYP ARENASokoli Pardubice
6počet diváků: 384
začátek 19:30; konec 21:25
Utkání: 8XJ1-A052; 9. kolo; CE soutěž juniorů
části: 1:0, 2:2, 3:2, střely na branku: 38:25
rozhodčí: Franc Luděk, Patera Václav
delegát: Matyáš Jiří; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
4 Daniel Fišer (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
26 Michael Souček (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:51-87 Jan Vochyán46 Vilém Kavan
2.2. část02:59-7 Lukáš Dubský86 Matěj Eisenkolb
3.2. část04:20-3 Michael Řehák86 Matěj Eisenkolb
4.3. část04:33-15 Matyáš Velc93 Ondřej Hurt
5.3. část18:08-4 Daniel Fišer87 Jan Vochyán
6.3. část18:25EN93 Ondřej Hurt15 Matyáš Velc
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část13:13-17 Jiří Kohoutek18 Lukáš Kučera
2.2. část13:30-19 Richard Denkstein98 Matouš Sákra
3.3. část08:55-26 Michael Souček82 Michal Smola
4.3. část16:59-26 Michael Souček18 Lukáš Kučera
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část08:2387 Jan Vochyán2901 sekání
2.3. část19:5115 Matyáš Velc2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část04:5098 Matouš Sákra2911 bránění ve hře
2.2. část08:0882 Michal Smola2901 sekání
3.2. část09:0498 Matouš Sákra2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
53 Filip Čermák2542184.0060:00
64 Roman Nový000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
80 Matěj Denemark3853386.8460:00
33 Jiří Malý000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Michael Řehák (U)101
4 Daniel Fišer (U)101
5 Lukáš Kašpar (U)000
7 Lukáš Dubský (U)101
13 Jakub Ucháč (U)000
14 Kryštof Sedláček (U)000
15 Matyáš Velc (U)112
26 Jan Kos (U)000
46 Vilém Kavan (U)011
49 Adam Šimek (U)000
56 Adam Novák (O)000
62 Jan Linhart (U)000
74 Adam Kocián (U)000
80 Daniel Šterbák (U)000
86 Matěj Eisenkolb (U)022
87 Jan Vochyán (U)112
88 Vojtěch Krupička (O)000
93 Ondřej Hurt (U)112
HRÁČIGAPTS
12 Adam Kučera (O)000
17 Jiří Kohoutek (O)101
18 Lukáš Kučera (U)022
19 Richard Denkstein (O)101
26 Michael Souček (U)202
40 Martin Matiáš (O)000
64 Marek Macek (U)000
70 Jakub Prášek (O)000
73 Marek Weinelt (U)000
74 Matyáš Mík (O)000
82 Michal Smola (O)011
90 Jan Stuchlík (U)000
91 Ondřej Ryšavý (U)000
93 Petr Kučera (U)000
97 Matěj Gregor (U)000
98 Matouš Sákra (U)011
REALIZAČNÍ TÝM
Marek Vojta - trenér
David Hendrich - vedoucí
Berka Jaroslav (15.09.1987) - licence A - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Milan Randa - trenér
Milan Randa - vedoucí
Faltejsek Tomáš (22.08.1990) - licence C - asistent trenéra
Víšek Jakub (19.01.1998) - licence C - ostatní