STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FBŠ Hummel Hattrick Brnopátek 14.02.2020; SH MaloměřiceFBC 4CLEAN Česká Lípa
4počet diváků: 1696
začátek 20:00; konec 21:52
Utkání: 8XM1-A158; 23. kolo; Superliga florbalu
části: 0:2, 0:1, 4:3, střely na branku: 33:15
rozhodčí: Kačer Pavel, Vašíček Ondřej
delegát: Galasovský Petr
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
36 Luděk Ondráček (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
50 Štěpán Slaný (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část01:00PP36 Luděk Ondráček45 David Sládeček
2.3. část03:37-27 Martin Nagy7 Jakub Procházka
3.3. část05:24OG50 Štěpán Slaný
4.3. část15:07-63 Filip Horák6 Tomáš Brom
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:35-72 Oldřich Jireček27 Jakub Karel
2.1. část12:18-55 Jakub Jirsa44 Petr Novotný
3.2. část09:49PP50 Štěpán Slaný88 Jaromír Ekl
4.3. část03:38-50 Štěpán Slaný
5.3. část10:03-55 Jakub Jirsa44 Petr Novotný
6.3. část19:20EN44 Petr Novotný30 Ivan Ponomarev
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část19:4245 David Sládeček2901 sekání
2.2. část08:1945 David Sládeček2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část19:0112 Lukáš Mlejnek2901 sekání
2.3. část04:5577 Radek Krajcigr2911 bránění ve hře
3.3. část16:2244 Petr Novotný2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Filip Kejík1551066.6759:09
85 Filip Kuhn000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Ivan Ponomarev3342987.8860:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Tomáš Brom (O)01100:0000
7 Jakub Procházka (U)01100:0000
8 Lukáš Jalový (O)00000:0000
11 Oliver Gold (U)00000:0000
12 Marek Fuchs (U)00000:0000
23 Jakub Andrle (O)00000:0000
25 Dominik Dvořák (U)00000:0000
27 Martin Nagy (U)10100:0001
36 Luděk Ondráček (U)10100:0001
38 Jan Grábl (U)00000:0000
41 Lukáš Vlach (U)00000:0000
43 Jakub Maleček (U)00000:0000
45 David Sládeček (O)01100:0000
63 Filip Horák (O)10100:0001
65 Jiří Halama (U)00000:0000
70 David Medek (O)00000:0000
76 Vít Máček (U)00000:0000
88 Matěj Hronek (U)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Vojtěch Nechvíle (U)00000:0000
9 Marek Dzierža (U)00000:0000
12 Lukáš Mlejnek (O)00000:0000
18 Jan Spilka (U)00000:0000
23 Tomáš Kadlec (O)00000:0000
26 Jan Hřebřina (U)00000:0000
27 Jakub Karel (U)01100:0000
38 Tomáš Novák (O)00000:0000
44 Petr Novotný (U)12300:0001
50 Štěpán Slaný (O)20200:0003
55 Jakub Jirsa (U)20200:0002
72 Oldřich Jireček (U)10100:0001
77 Radek Krajcigr (U)00000:0000
88 Jaromír Ekl (U)01100:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Marek Fiala - trenér
Marek Fiala - vedoucí
Šiška Simon - asistent trenéra
Gulda Martin - masér
Kůra Jonáš - ostatní
David Coufal - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Lenka Bartošová - trenér
Lenka Bartošová - vedoucí
Stožický Jiří (08.10.1983) - licence B - trenér