STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVsobota 14.12.2019; SH TJ NáchodSokoli Pardubice
17počet diváků: 2234
začátek 19:30; konec 21:26
Utkání: 8XM12019/2020-A117; 17. kolo; Superliga florbalu
části: 2:2, 5:0, 10:2, střely na branku: 40:19
rozhodčí: Drápal Filip, Pospíšil Jakub
delegát: Černý Petr; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
77 Daniel Eremiáš (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
83 David Žáček (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:44-25 Tom Ondrušek14 Ondřej Vošta
2.1. část10:51-77 Daniel Eremiáš84 Petr Majer
3.2. část02:40-77 Daniel Eremiáš27 Martin Řezáč
4.2. část03:26-4 Daniel Maxa89 Mikuláš Krbec
5.2. část05:35-27 Martin Řezáč77 Daniel Eremiáš
6.2. část10:03PP21 Marek Vávra26 Tomáš Sýkora
7.2. část16:04-89 Mikuláš Krbec
8.3. část01:43-14 Ondřej Vošta12 Dan Kašovský
9.3. část03:51-14 Ondřej Vošta
10.3. část04:30-84 Petr Majer27 Martin Řezáč
11.3. část04:49-89 Mikuláš Krbec68 Marek Matejčík
12.3. část08:13-84 Petr Majer
13.3. část13:22-77 Daniel Eremiáš84 Petr Majer
14.3. část15:07-25 Tom Ondrušek14 Ondřej Vošta
15.3. část15:32-27 Martin Řezáč77 Daniel Eremiáš
16.3. část19:03-21 Marek Vávra25 Tom Ondrušek
17.3. část19:22-84 Petr Majer77 Daniel Eremiáš
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část15:11-21 Ivo Teichman83 David Žáček
2.1. část15:27-10 Patrik Petr98 Radek Formánek
3.3. část07:24-24 Tomáš Dlesk21 Ivo Teichman
4.3. část17:36-37 Přemek Pakosta47 Adam Šmíd
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část08:5368 Marek Matejčík2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část09:2424 Tomáš Dlesk2901 sekání
2.2. část12:1183 David Žáček2911 bránění ve hře
3.3. část05:1924 Tomáš Dlesk2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Vojtěch Šimůnek1941578.9560:00
97 Michal Rebro000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
55 Jakub Levínský96333.3315:11
1 Martin Haleš31112064.5244:49
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Martin Pražan (O)00024:582412
4 Daniel Maxa (O)10119:442243
11 Šimon Doubek (O)00015:162116
12 Dan Kašovský (O)01120:252114
14 Ondřej Vošta (O)22421:142134
21 Marek Vávra (U)20222:502043
25 Tom Ondrušek (U)21325:192263
26 Tomáš Sýkora (O)01125:192223
27 Martin Řezáč (U)22411:511436
68 Marek Matejčík (U)01119:482233
77 Daniel Eremiáš (U)33613:542046
84 Petr Majer (U)32509:021444
87 Jiří Koutný (U)00020:142203
89 Mikuláš Krbec (U)21324:192322
93 Ondřej Plíhal (U)00009:201302
99 Michal Strnad (O)00014:272106
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Václav Oubrecht (O)00017:42231-2
6 Vojtěch Kaluža (U)00019:47210-7
10 Patrik Petr (U)10117:55202-5
20 Jan Kourek (U)00020:35201-6
21 Ivo Teichman (U)11219:19243-2
24 Tomáš Dlesk (O)10114:38151-4
26 Daniel Škeřík (O)00018:53201-6
35 Lukáš Slabý (O)00012:16110-1
37 Přemek Pakosta (U)10123:46241-4
42 Vojtěch Klein (O)00001:58300
47 Adam Šmíd (U)01124:04234-4
48 Lukáš Prix (U)00005:5191-3
66 David Petržela (U)00003:3642-2
83 David Žáček (U)01116:52220-2
89 Jan Bílý (U)00021:21200-1
93 Petr Černý (U)00017:08233-1
95 Filip Krigovský (U)00018:40200-6
98 Radek Formánek (U)01120:59210-4
REALIZAČNÍ TÝM
David Podhráský - trenér
Karel Myšák - vedoucí
Šindelář Milan (17.05.1973) - licence B - asistent trenéra
Jiří Tvrdík - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Jan Černohorský - vedoucí
Třískala Jan (14.09.1983) - licence B - asistent trenéra
Levínská Kateřina - fyzioterapeut