STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVneděle 22.12.2019; SH Jižní Město1. SC TEMPISH Vítkovice
1počet diváků: 1643
začátek 15:03; konec 16:56
Utkání: 8XM1-A132; 19. kolo; Superliga florbalu
části: 1:1, 0:0, 0:2, střely na branku: 19:23
rozhodčí: Nábělek Jakub, Štengl Radek
delegát: Štolc Jaroslav; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
84 Petr Majer (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
19 Lukáš Řezanina (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:21-14 Ondřej Vošta77 Daniel Eremiáš
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část18:49PP31 Josef Rýpar88 Jiří Besta
2.3. část18:50-55 Jakub Hubálek88 Jiří Besta
3.3. část19:55EN53 Marek Bräuer
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část18:2893 Ondřej Plíhal2909 hrubost
2.3. část15:4821 Marek Vávra2922 špatné střídání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část01:4517 Jan Šebesta2910 držení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
97 Michal Rebro2222090.9158:55
31 Vojtěch Šimůnek000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Lukáš Souček1911894.7460:00
70 Petr Gurkovský000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Daniel Maxa (O)00025:09262-2
11 Šimon Doubek (O)00012:351510
12 Dan Kašovský (O)00024:21281-1
14 Ondřej Vošta (O)10118:502541
21 Marek Vávra (U)00020:10212-1
25 Tom Ondrušek (U)00023:33231-2
26 Tomáš Sýkora (O)00025:23270-2
27 Martin Řezáč (U)00005:10800
32 Martin Koutný (U)00023:56241-2
55 Jiří Lebeda (U)00009:35910
68 Marek Matejčík (U)00020:18220-1
77 Daniel Eremiáš (U)01117:072211
84 Petr Majer (U)00016:272121
87 Jiří Koutný (U)00017:552010
89 Mikuláš Krbec (U)00020:23222-1
93 Ondřej Plíhal (U)00005:43801
95 Michal Podhráský (O)00000:0000
99 Michal Strnad (O)00012:111401
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Ondřej Firda (U)00019:05233-1
7 Šimon Kuczera (U)00022:372210
11 Tomáš Sladký (U)00025:532531
13 Rostislav Gattnar (U)00014:351410
17 Jan Šebesta (O)00027:532712
18 Ondřej Sidunov (U)00010:14121-1
19 Lukáš Řezanina (U)00025:242221
23 Martin Nehera (O)00030:40290-1
26 Lukáš Herblich (U)00000:0000
31 Josef Rýpar (O)10134:182822
47 Šimon Hatala (U)00010:29122-1
53 Marek Bräuer (U)10123:112221
55 Jakub Hubálek (O)10129:202722
71 Jan Jastřembský (O)00000:0000
88 Jiří Besta (U)02224:152341
REALIZAČNÍ TÝM
David Podhráský - trenér
Karel Myšák - vedoucí
Šindelář Milan (17.05.1973) - licence B - asistent trenéra
Jiří Tvrdík - fyzioterapeut
Jan Barák - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Jiří Frömmel - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Madejová Tereza - fyzioterapeut
Veltšmíd Tomáš - vedoucí