STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVneděle 22.12.2019; SH Jižní MěstoPanthers Praha
10počet diváků: 1025
začátek 18:00; konec 19:55
Utkání: 8XW1-A081; 14. kolo; Extraliga žen
části: 4:2, 1:3, 5:0, střely na branku: 46:17
rozhodčí: Herman Petr, Nejedlo Daniel
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
28 Johana Vrbová (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
18 Dominika Tůmová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část16:29-22 Martina Řepková18 Magdaléna Plášková
2.1. část16:54-7 Gabriela Žůrková2 Adriana Hýsková
3.1. část18:52PP22 Martina Řepková7 Gabriela Žůrková
4.1. část19:51-22 Martina Řepková18 Magdaléna Plášková
5.2. část13:49-6 Anet Jarolímová
6.3. část01:09-28 Johana Vrbová18 Magdaléna Plášková
7.3. část02:02-71 Kristína Belicová14 Hana Chaloupková
8.3. část03:24PP18 Magdaléna Plášková3 Karolína Suchá
9.3. část04:34-22 Martina Řepková3 Karolína Suchá
10.3. část19:20PP18 Magdaléna Plášková3 Karolína Suchá
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část11:55-42 Nela Havlíková18 Dominika Tůmová
2.1. část14:06-4 Kristýna Lochmannová13 Anežka Slaná
3.2. část10:09-10 Nikola Staňková
4.2. část11:13OG9 Nela Jiráková
5.2. část16:54-18 Dominika Tůmová48 Tereza Syslová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část18:234 Kristýna Lochmannová2901 sekání
2.3. část02:1687 Lucie Šindelářová2911 bránění ve hře
3.3. část18:5242 Nela Havlíková2925 nesportovní chování
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Jana Christianová1751270.5960:00
83 Hana Ranochová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Kristýna Horňáková46103678.2660:00
2 Eliška Egertová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Adriana Hýsková (U)01100:0000
3 Karolína Suchá (U)03300:0000
6 Anet Jarolímová (U)10100:0001
7 Gabriela Žůrková (U)11200:0001
9 Nela Jiráková (O)00000:0001
10 Daniela Frantíková (O)00000:0000
11 Marie Havlíčková (U)00000:0000
14 Hana Chaloupková (U)01100:0000
18 Magdaléna Plášková (U)23500:0002
22 Martina Řepková (U)40400:0004
24 Jana Vávrová (U)00000:0000
27 Adéla Jůzová (O)00000:0000
28 Johana Vrbová (O)10100:0001
41 Markéta Svačinová (O)00000:0000
71 Kristína Belicová (U)10100:0001
77 Karolína Kellovská (U)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Kristýna Lochmannová (U)10100:0001
6 Eliška Škvorová (U)00000:0000
9 Kristýna Vranová (U)00000:0000
10 Nikola Staňková (U)10100:0001
13 Anežka Slaná (U)01100:0000
18 Dominika Tůmová (U)11200:0001
21 Lucie Florianová (O)00000:0000
42 Nela Havlíková (U)10100:0001
47 Barbora Krňoulová (O)00000:0000
48 Tereza Syslová (O)01100:0000
66 Martina Kleinová (U)00000:0000
71 Anežka Viplerová (U)00000:0000
77 Tereza Pitterlingová (U)00000:0000
86 Barbara Jelínková (U)00000:0000
87 Lucie Šindelářová (U)00000:0000
99 Petra Šusterová (U)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Anet Jarolímová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Lukáš Procházka - asistent trenéra
Petr Brabec - asistent trenéra
Štefek Karel (01.11.1977) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Jenšík - trenér
Dan Ježil - vedoucí
Skazko Pavel (03.07.1988) - licence C - asistent trenéra
Zittová Veronika (16.06.1996) - licence C - kustod