STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
1. SC TEMPISH Vítkovice sobota 14.12.2019; SC Dubina OstravaFBC 4CLEAN Česká Lípa
12počet diváků: 1104
začátek 17:00; konec 18:50
Utkání: 8XM1-A119; 17. kolo; Superliga florbalu
části: 1:3, 6:1, 5:0, střely na branku: 49:13
rozhodčí: Valenta Martin, Žďárský Michal
delegát: Fikoczek Petr; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
53 Marek Bräuer (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
77 Radek Krajcigr (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:22-5 Ondřej Firda2 Lukáš Hrubý
2.2. část00:16-11 Tomáš Sladký5 Ondřej Firda
3.2. část05:26OG55 Jakub Jirsa
4.2. část07:30-53 Marek Bräuer11 Tomáš Sladký
5.2. část08:05-7 Šimon Kuczera44 Lukáš Hájek
6.2. část13:46PP31 Josef Rýpar11 Tomáš Sladký
7.2. část19:56-23 Martin Nehera31 Josef Rýpar
8.3. část01:45-18 Ondřej Sidunov2 Lukáš Hrubý
9.3. část06:41-53 Marek Bräuer5 Ondřej Firda
10.3. část11:41PP19 Lukáš Řezanina
11.3. část12:55-53 Marek Bräuer5 Ondřej Firda
12.3. část17:08-13 Rostislav Gattnar31 Josef Rýpar
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:18-77 Radek Krajcigr18 Jan Spilka
2.1. část11:28-18 Jan Spilka12 Lukáš Mlejnek
3.1. část15:24-55 Jakub Jirsa88 Jaromír Ekl
4.2. část08:21-77 Radek Krajcigr
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část12:169 Marek Dzierža2920 hra rukou
2.3. část10:3877 Radek Krajcigr2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
70 Petr Gurkovský134969.2360:00
29 Lukáš Souček000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
97 Lukáš Chyna49123775.5160:00
1 Jan Dvořák000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Lukáš Hrubý (U)02216:322322
5 Ondřej Firda (U)13419:272525
7 Šimon Kuczera (O)10121:00254-1
11 Tomáš Sladký (U)12316:492133
13 Rostislav Gattnar (U)10118:312442
17 Jan Šebesta (U)00027:383223
18 Ondřej Sidunov (U)10105:28922
19 Lukáš Řezanina (O)10121:05233-1
23 Martin Nehera (O)10126:163223
26 Lukáš Herblich (U)00006:4981-2
31 Josef Rýpar (U)12328:123043
41 Martin Děček (O)00000:0000
44 Lukáš Hájek (U)01122:02247-1
47 Šimon Hatala (U)00016:392122
53 Marek Bräuer (U)30319:272575
76 Kryštof Malina (U)00000:0000
79 Václav Jurdzin (O)00007:05810
88 Jiří Besta (U)00027:533225
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
9 Marek Dzierža (U)00017:12202-3
12 Lukáš Mlejnek (O)01130:243500
18 Jan Spilka (U)11229:403310
23 Tomáš Kadlec (O)00030:04371-6
39 Drahoslav Pastor (O)00027:31350-6
54 Daniel Kněžour (U)00029:573420
55 Jakub Jirsa (U)10129:50352-7
66 Daniel Štěrba (O)00029:453401
77 Radek Krajcigr (U)20229:083560
84 Jiří Vlček (U)00014:28190-3
88 Jaromír Ekl (U)01129:29330-8
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Tomáš Veltšmíd - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Madejová Tereza - fyzioterapeut
Hubálek Jakub - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Lenka Bartošová - trenér
Lenka Bartošová - vedoucí
Stožický Jiří (08.10.1983) - licence B - trenér
Novotný Petr - fyzioterapeut