STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Sokoli Pardubice Bsobota 25.01.2020; SH ZŠ Rokytnice v O. h.TJ Lanškroun
8počet diváků: 04
začátek 10:30; konec 11:40
Utkání: 4XJ3-A070; 18. kolo; 3. liga juniorů - skupina 4
části: 1:1, 4:2, 3:1, střely na branku: 27:19
rozhodčí: Jiruška Václav, Čtvrtečka Jan
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:41SH60 Jakub Dynter79 Marek Štrych
2.2. část03:00-99 Šimon Musálek97 Šimon Petrjánoš
3.2. část07:18-60 Jakub Dynter79 Marek Štrych
4.2. část08:38-95 Tomáš Novotný99 Šimon Musálek
5.2. část09:33-27 Filip Oliva83 Jan Piskač
6.3. část00:19-60 Jakub Dynter83 Jan Piskač
7.3. část00:31-97 Šimon Petrjánoš95 Tomáš Novotný
8.3. část03:27-60 Jakub Dynter83 Jan Piskač
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:49-86 Dominik Morávek3 Lukáš Bureš
2.2. část06:58PP3 Lukáš Bureš99 Pavel Kadrnožka
3.2. část11:38-86 Dominik Morávek19 Tomáš Bureš
4.3. část13:04-3 Lukáš Bureš86 Dominik Morávek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část07:4978 David Kabrhel610 osobní trest
2.1. část09:5697 Šimon Petrjánoš2922 špatné střídání
3.2. část05:1027 Filip Oliva2907 nedovolené vrážení
4.3. část09:3234 Viktor Nermuť2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část04:4499 Pavel Kadrnožka2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Martin Stehlík1941578.9545:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Matěj Parent2781970.3745:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
27 Filip Oliva (U)101
34 Viktor Nermuť (U)000
36 Ondřej Vávra (U)000
49 Radovan Vokál (U)000
58 James McIntyre (U)000
60 Jakub Dynter (U)404
61 Matěj Kňava (U)000
78 David Kabrhel (U)000
79 Marek Štrych (U)022
83 Jan Piskač (U)033
84 Matěj Holešovský (U)000
88 David Plachý (U)000
95 Tomáš Novotný (U)112
96 Václav Jablonský (U)000
97 Šimon Petrjánoš (U)112
99 Šimon Musálek (U)112
HRÁČIGAPTS
2 David Slouka (O)000
3 Lukáš Bureš (U)213
9 David Chládek (U)000
19 Tomáš Bureš (U)011
86 Dominik Morávek (U)213
99 Pavel Kadrnožka (O)011
REALIZAČNÍ TÝM
Petr Vokál - trenér
Radim Oliva - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Vojtěch Knápek - trenér
Vojtěch Knápek - vedoucí
Flídrová Monika - fyzioterapeut
Maršík Matěj - kustod