STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FLORBAL CHODOVstředa 18.12.2019; SH Jižní MěstoFlorbal MB
3počet diváků: 1007
začátek 19:30; konec 21:35
Utkání: 8XMP-9A01; 9. kolo; Pohár Českého florbalu
části: 1:1, 0:4, 2:2, střely na branku: 18:27
rozhodčí: Valenta Martin, Žďárský Michal
delegát: Hora Radek; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
9 Ondřej Mikeš (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
74 Lukáš Bauer (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:28-3 Martin Pražan9 Ondřej Mikeš
2.3. část09:46OG25 Jakub Gruber
3.3. část18:33-11 Šimon Doubek9 Ondřej Mikeš
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část09:18SH88 Jan Natov40 Jiří Curney
2.2. část01:28-20 Martin Tokoš88 Jan Natov
3.2. část09:05-25 Jakub Gruber40 Jiří Curney
4.2. část16:01-3 Daniel Šebek20 Martin Tokoš
5.2. část19:37PP3 Daniel Šebek88 Jan Natov
6.3. část15:39EN17 Jakub Bína
7.3. část18:16-16 Tadeáš Chroust74 Lukáš Bauer
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část02:434 Daniel Maxa2901 sekání
2.1. část19:563 Martin Pražan2901 sekání
3.2. část14:5087 Jiří Koutný2907 nedovolené vrážení
4.2. část18:054 Daniel Maxa2902 blokování hokejky
5.2. část18:3226 Tomáš Sýkora2925 nesportovní chování
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část07:3620 Martin Tokoš2904 vysoká hokejka
2.2. část04:2420 Martin Tokoš2925 nesportovní chování
3.3. část06:1314 Tomáš Chroust2909 hrubost
4.3. část09:1120 Martin Tokoš2909 hrubost
5.3. část19:1640 Jiří Curney2915 nedovolená vzdálenost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
97 Michal Rebro2762177.7860:00
31 Vojtěch Šimůnek000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
74 Lukáš Bauer1831583.3360:00
80 Petr Musil000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Martin Pražan (O)101
4 Daniel Maxa (O)000
9 Ondřej Mikeš (U)022
11 Šimon Doubek (O)101
12 Dan Kašovský (O)000
14 Ondřej Vošta (U)000
21 Marek Vávra (U)000
25 Tom Ondrušek (U)000
26 Tomáš Sýkora (O)000
27 Martin Řezáč (U)000
32 Martin Koutný (U)000
68 Marek Matejčík (U)000
77 Daniel Eremiáš (U)000
84 Petr Majer (U)000
87 Jiří Koutný (U)000
89 Mikuláš Krbec (U)000
93 Ondřej Plíhal (U)000
99 Michal Strnad (O)000
HRÁČIGAPTS
3 Daniel Šebek (U)202
12 Patrik Suchánek (O)000
14 Tomáš Chroust (U)000
16 Tadeáš Chroust (U)101
17 Jakub Bína (U)101
20 Martin Tokoš (U)112
24 Marek Korych (U)000
25 Jakub Gruber (O)101
28 Aleš Höffer (O)000
40 Jiří Curney (U)022
58 Filip Zakonov (O)000
75 Sebastián Šlechta (U)000
88 Jan Natov (U)123
REALIZAČNÍ TÝM
David Podhráský - trenér
Karel Myšák - vedoucí
Šindelář Milan (17.05.1973) - licence B - asistent trenéra
Barák Jan - ostatní
Tvrdík Jiří - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Petr Novotný - trenér
Petr Novotný - vedoucí
Gwuźdź Radek (20.11.1990) - licence D - asistent trenéra
Hegmonová Barbora - fyzioterapeut
Peterka Milan (10.11.1994) - licence D - asistent trenéra
Krzyžanek Petr - ostatní