STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Sokoli Pardubiceneděle 08.12.2019; SH Dašická PardubiceBLACK ANGELS
9počet diváků: 747
začátek 14:00; konec 15:56
Utkání: 8XJ1-A062; 11. kolo; CE soutěž juniorů
části: 3:4, 2:3, 4:0, střely na branku: 30:37
rozhodčí: Brejcha Jan, Hejzlar David
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
17 Jiří Kohoutek (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
70 Martin Surový (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:34-98 Matouš Sákra19 Richard Denkstein
2.1. část11:48-90 Jan Stuchlík12 Adam Kučera
3.1. část15:02-91 Ondřej Ryšavý90 Jan Stuchlík
4.2. část05:30SH26 Michael Souček80 Matěj Denemark
5.2. část12:07PP18 Lukáš Kučera82 Michal Smola
6.3. část04:10SH93 Petr Kučera98 Matouš Sákra
7.3. část10:10-82 Michal Smola64 Marek Macek
8.3. část18:10PP18 Lukáš Kučera82 Michal Smola
9.3. část19:35EN18 Lukáš Kučera
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:01-34 Tomáš Čáslava67 Marek Nachtmann
2.1. část07:55-34 Tomáš Čáslava9 Marek Fryš
3.1. část09:28-67 Marek Nachtmann34 Tomáš Čáslava
4.1. část18:17-79 Lukáš Staněk78 Thomas Heřmanský
5.2. část14:27-3 Jan Muller78 Thomas Heřmanský
6.2. část15:19-79 Lukáš Staněk48 Jan Michálek
7.2. část19:08-79 Lukáš Staněk48 Jan Michálek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část03:3564 Marek Macek2901 sekání
2.2. část07:0864 Marek Macek2919 hra na zemi
3.3. část03:4482 Michal Smola2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část01:5420 Lukáš Sůva2909 hrubost
2.2. část11:2670 Martin Surový2909 hrubost
3.2. část15:5278 Thomas Heřmanský2901 sekání
4.3. část17:3170 Martin Surový2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
80 Matěj Denemark3773081.0860:00
33 Jiří Malý000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
90 Tomáš Ernée3082273.3358:30
1 Šimon Zídek000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
12 Adam Kučera (O)011
17 Jiří Kohoutek (O)000
18 Lukáš Kučera (U)303
19 Richard Denkstein (O)011
26 Michael Souček (U)101
40 Martin Matiáš (O)000
64 Marek Macek (U)011
70 Jakub Prášek (O)000
73 Marek Weinelt (U)000
78 Stefano Petric (U)000
81 Patrik Bartoš (O)000
82 Michal Smola (O)123
90 Jan Stuchlík (U)112
91 Ondřej Ryšavý (U)101
93 Petr Kučera (U)101
97 Matěj Gregor (U)000
98 Matouš Sákra (U)112
HRÁČIGAPTS
3 Jan Muller (U)101
8 Václav Veverka (O)000
9 Marek Fryš (U)011
10 Jakub Hájek (U)000
20 Lukáš Sůva (U)000
28 Štěpán Kostrhún (U)000
33 Tobiáš Hejda (O)000
34 Tomáš Čáslava (U)213
46 Matyáš Metoděj Krahulec (U)000
48 Jan Michálek (U)022
61 Matyáš Pik (O)000
67 Marek Nachtmann (U)112
70 Martin Surový (O)000
78 Thomas Heřmanský (O)022
79 Lukáš Staněk (U)303
81 Jakub Žiška (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Milan Randa - vedoucí
Faltejsek Tomáš (22.08.1990) - licence C - asistent trenéra
Levínský Jakub - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Zalubil - trenér
Karel Staněk - vedoucí