STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
1. SC TEMPISH Vítkovice sobota 04.01.2020; SC Dubina OstravaTechnology Florbal MB
4počet diváků: 3949
začátek 18:00; konec 20:00
Utkání: 8XM12019/2020-A136; 20. kolo; Superliga florbalu
části: 1:2, 1:7, 2:0, střely na branku: 16:21
rozhodčí: Kačer Pavel, Vašíček Ondřej
delegát: Galasovský Petr; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
11 Tomáš Sladký (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
88 Jan Natov (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část12:38PP88 Jiří Besta31 Josef Rýpar
2.2. část03:08-53 Marek Bräuer5 Ondřej Firda
3.3. část03:31-11 Tomáš Sladký44 Lukáš Hájek
4.3. část19:55-53 Marek Bräuer31 Josef Rýpar
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část16:24PP88 Jan Natov40 Jiří Curney
2.1. část18:43PP88 Jan Natov71 Milan Tomašík
3.2. část02:35-71 Milan Tomašík
4.2. část03:31-40 Jiří Curney88 Jan Natov
5.2. část04:15-71 Milan Tomašík3 Daniel Šebek
6.2. část07:42-16 Tadeáš Chroust10 Mikuláš Komárek
7.2. část14:54-14 Tomáš Chroust10 Mikuláš Komárek
8.2. část18:06PS17 Jakub Bína
9.2. část19:09-20 Martin Tokoš3 Daniel Šebek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část14:4123 Martin Nehera2902 blokování hokejky
2.1. část17:2911 Tomáš Sladký2911 bránění ve hře
3.3. část12:3918 Ondřej Sidunov2922 špatné střídání
4.3. část15:1431 Josef Rýpar2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část12:1220 Martin Tokoš2925 nesportovní chování
2.1. část19:064 Milan Tichý2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
70 Petr Gurkovský52360.0025:06
29 Lukáš Souček167956.2534:54
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
74 Lukáš Bauer1641275.0060:00
80 Petr Musil000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Lukáš Hrubý (U)00013:341700
5 Ondřej Firda (U)01120:20242-2
11 Tomáš Sladký (U)10125:282512
13 Rostislav Gattnar (U)00011:30140-1
17 Jan Šebesta (O)00022:28272-1
18 Ondřej Sidunov (U)00014:04140-1
19 Lukáš Řezanina (U)00016:08180-3
23 Martin Nehera (O)00030:37320-3
26 Lukáš Herblich (U)00000:0000
31 Josef Rýpar (O)02238:083210
44 Lukáš Hájek (U)01125:09243-1
47 Šimon Hatala (U)00013:04160-2
53 Marek Bräuer (U)20221:392231
55 Jakub Hubálek (O)00027:25312-2
71 Jan Jastřembský (O)00000:0000
88 Jiří Besta (U)10124:252520
92 Štěpán Kaleta (U)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Daniel Šebek (U)02221:222423
4 Milan Tichý (O)00025:423102
10 Mikuláš Komárek (U)02216:042211
12 Patrik Suchánek (O)00022:042403
14 Tomáš Chroust (U)10116:542211
16 Tadeáš Chroust (U)10116:042221
17 Jakub Bína (U)10120:162320
20 Martin Tokoš (U)10115:392123
25 Jakub Gruber (O)00021:022510
28 Aleš Höffer (O)00016:252201
40 Jiří Curney (U)11228:172730
58 Filip Zakonov (O)00028:143302
71 Milan Tomašík (U)21321:012353
88 Jan Natov (U)21328:172720
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Tomáš Veltšmíd - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Madejová Tereza - fyzioterapeut
Výtisk Radek - kustod
REALIZAČNÍ TÝM
Petr Novotný - trenér
Petr Novotný - vedoucí
Gwuźdź Radek (20.11.1990) - licence D - asistent trenéra
Michal Macků - kustod
Barbora Hegmonová - fyzioterapeut