STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
1. SC TEMPISH Vítkovice sobota 18.01.2020; SC Dubina OstravaHu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
5počet diváků: 2154
začátek 17:00; konec 18:51
Utkání: 8XM12019/2020-A145; 21. kolo; Superliga florbalu
části: 1:2, 1:0, 2:2, 1:0, střely na branku: 30:19
rozhodčí: Drápal Filip, Pospíšil Jakub
delegát: Waliczko Radim; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
31 Josef Rýpar (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
98 Radovan Michajlovič (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:38-7 Šimon Kuczera44 Lukáš Hájek
2.2. část02:46-18 Ondřej Sidunov13 Rostislav Gattnar
3.3. část10:44-19 Lukáš Řezanina44 Lukáš Hájek
4.3. část11:36-31 Josef Rýpar11 Tomáš Sladký
5.prodloužení01:42-17 Jan Šebesta11 Tomáš Sladký
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:10-22 Filip Hrabal50 Lukáš Pešat
2.1. část12:51-56 Michal Nagy88 František Vykopal
3.3. část00:43-99 Peter Nehila71 Jakub Haša
4.3. část02:55-71 Jakub Haša99 Peter Nehila
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část00:1174 Lukáš Kvapil2901 sekání
2.3. část05:0082 Petr Pšenčík2925 nesportovní chování
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
70 Petr Gurkovský1941578.9561:42
29 Lukáš Souček000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
98 Radovan Michajlovič3052583.3361:42
29 Kevin Majrich000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Lukáš Hrubý (U)00000:0000
5 Ondřej Firda (U)00004:4141-1
7 Šimon Kuczera (O)10114:251711
11 Tomáš Sladký (U)02224:31262-1
13 Rostislav Gattnar (U)01122:192112
17 Jan Šebesta (U)10128:592930
18 Ondřej Sidunov (U)10120:072132
19 Lukáš Řezanina (O)10125:152142
23 Martin Nehera (O)00027:282801
31 Josef Rýpar (U)10125:53254-1
44 Lukáš Hájek (U)02222:392121
47 Šimon Hatala (U)00014:301511
53 Marek Bräuer (U)00012:23156-3
55 Jakub Hubálek (O)00029:39271-2
88 Jiří Besta (U)00032:403012
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Vlastimil Červenka (U)00018:252110
22 Filip Hrabal (U)10118:382120
23 Martin Szweda (O)00021:192400
25 Petr Koláčný (U)00022:21240-1
26 Matěj Kostka (O)00025:14251-1
33 Ladislav Gál (U)00019:572330
42 Denis Zimmer (O)00018:022300
50 Lukáš Pešat (U)01122:55264-1
56 Michal Nagy (O)10119:002210
71 Jakub Haša (U)11219:312210
74 Lukáš Kvapil (O)00017:162200
82 Petr Pšenčík (U)00017:332000
88 František Vykopal (U)01119:382230
91 Lukáš Petřík (U)00020:082300
99 Peter Nehila (U)11221:092330
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Jiří Frömmel - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Jan Jastřembský - ostatní
Madejová Tereza - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Michal Kvapil - trenér
Martin Hála - vedoucí
Koníček Miroslav (07.05.1992) - licence C - asistent trenéra
Kittel Petr (12.06.1990) - licence D - kustod