STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
1. SC TEMPISH Vítkovice sobota 18.01.2020; SC Dubina OstravaHu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
5počet diváků: 2154
začátek 17:00; konec 18:51
Utkání: 8XM1-A145; 21. kolo; Superliga florbalu
části: 1:2, 1:0, 2:2, 1:0, střely na branku: 30:19
rozhodčí: Drápal Filip, Pospíšil Jakub
delegát: Waliczko Radim; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
31 Josef Rýpar (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
98 Radovan Michajlovič (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:38-7 Šimon Kuczera44 Lukáš Hájek
2.2. část02:46-18 Ondřej Sidunov13 Rostislav Gattnar
3.3. část10:44-19 Lukáš Řezanina44 Lukáš Hájek
4.3. část11:36-31 Josef Rýpar11 Tomáš Sladký
5.prodloužení01:42-17 Jan Šebesta11 Tomáš Sladký
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:10-22 Filip Hrabal50 Lukáš Pešat
2.1. část12:51-56 Michal Nagy88 František Vykopal
3.3. část00:43-99 Peter Nehila71 Jakub Haša
4.3. část02:55-71 Jakub Haša99 Peter Nehila
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část00:1174 Lukáš Kvapil2901 sekání
2.3. část05:0082 Petr Pšenčík2925 nesportovní chování
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
70 Petr Gurkovský1941578.9561:42
29 Lukáš Souček000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
98 Radovan Michajlovič3052583.3361:42
29 Kevin Majrich000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Lukáš Hrubý (U)00000:0000
5 Ondřej Firda (U)00000:0000
7 Šimon Kuczera (O)10100:0001
11 Tomáš Sladký (U)02200:0000
13 Rostislav Gattnar (U)01100:0000
17 Jan Šebesta (U)10100:0001
18 Ondřej Sidunov (U)10100:0001
19 Lukáš Řezanina (O)10100:0001
23 Martin Nehera (O)00000:0000
31 Josef Rýpar (U)10100:0001
44 Lukáš Hájek (U)02200:0000
47 Šimon Hatala (U)00000:0000
53 Marek Bräuer (U)00000:0000
55 Jakub Hubálek (O)00000:0000
88 Jiří Besta (U)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Vlastimil Červenka (U)00000:0000
22 Filip Hrabal (U)10100:0001
23 Martin Szweda (O)00000:0000
25 Petr Koláčný (U)00000:0000
26 Matěj Kostka (O)00000:0000
33 Ladislav Gál (U)00000:0000
42 Denis Zimmer (O)00000:0000
50 Lukáš Pešat (U)01100:0000
56 Michal Nagy (O)10100:0001
71 Jakub Haša (U)11200:0001
74 Lukáš Kvapil (O)00000:0000
82 Petr Pšenčík (U)00000:0000
88 František Vykopal (U)01100:0000
91 Lukáš Petřík (U)00000:0000
99 Peter Nehila (U)11200:0001
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Jiří Frömmel - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Jan Jastřembský - ostatní
Madejová Tereza - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Michal Kvapil - trenér
Martin Hála - vedoucí
Koníček Miroslav (07.05.1992) - licence C - asistent trenéra
Kittel Petr (12.06.1990) - licence D - kustod