STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
Sokoli Pardubicepátek 20.12.2019; SH Dašická PardubiceTechnology Florbal MB
3počet diváků: 18511
začátek 18:00; konec 19:50
Utkání: 8XM12019/2020-A123; 18. kolo; Superliga florbalu
části: 3:4, 0:2, 0:5, střely na branku: 15:41
rozhodčí: Nábělek Jakub, Štengl Radek
delegát: Černý Petr; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
66 David Petržela (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
12 Patrik Suchánek (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:16-37 Přemek Pakosta48 Lukáš Prix
2.1. část10:52-93 Petr Černý42 Vojtěch Klein
3.1. část17:58-83 David Žáček58 Jan Savický
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:08-28 Aleš Höffer40 Jiří Curney
2.1. část08:01-12 Patrik Suchánek25 Jakub Gruber
3.1. část12:55-3 Daniel Šebek20 Martin Tokoš
4.1. část13:11-16 Tadeáš Chroust12 Patrik Suchánek
5.2. část15:58PP12 Patrik Suchánek71 Milan Tomašík
6.2. část17:52-20 Martin Tokoš71 Milan Tomašík
7.3. část03:56-20 Martin Tokoš3 Daniel Šebek
8.3. část14:17-16 Tadeáš Chroust14 Tomáš Chroust
9.3. část14:30-40 Jiří Curney88 Jan Natov
10.3. část15:02-20 Martin Tokoš
11.3. část16:32-40 Jiří Curney17 Jakub Bína
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část14:3921 Ivo Teichman2901 sekání
2.2. část14:0583 David Žáček2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
55 Jakub Levínský41113073.1760:00
1 Martin Haleš000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
80 Petr Musil1531280.0058:55
74 Lukáš Bauer000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Vojtěch Kaluža (U)00022:30250-3
10 Patrik Petr (U)00017:31222-3
18 Lukáš Kučera (U)00018:08200-1
20 Jan Kourek (U)00005:3361-1
21 Ivo Teichman (U)00021:55251-2
35 Lukáš Slabý (O)00017:32201-1
37 Přemek Pakosta (U)10119:50233-4
42 Vojtěch Klein (O)01115:46190-1
47 Adam Šmíd (U)00019:50232-4
48 Lukáš Prix (U)01119:50231-4
58 Jan Savický (U)01121:31240-2
66 David Petržela (U)00017:32200-1
73 Marek Weinelt (O)00000:0000
82 Michal Smola (U)00000:0000
83 David Žáček (U)10122:14251-2
89 Jan Bílý (U)00022:38260-2
93 Petr Černý (U)10113:451520
98 Radek Formánek (U)00019:50231-4
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Daniel Šebek (U)11220:512354
10 Mikuláš Komárek (U)00019:062211
12 Patrik Suchánek (O)21331:323344
14 Tomáš Chroust (U)01119:062221
16 Tadeáš Chroust (U)20219:062221
17 Jakub Bína (U)01120:032432
20 Martin Tokoš (U)31416:472264
24 Marek Korych (U)00000:0000
25 Jakub Gruber (O)01126:233134
28 Aleš Höffer (O)10128:563224
37 Štepán Švejda (U)00000:0000
40 Jiří Curney (U)21325:122462
58 Filip Zakonov (O)00028:283213
70 Petr Krzyžanek (O)00000:0000
71 Milan Tomašík (U)02220:512304
88 Jan Natov (U)01124:162472
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Jan Černohorský - vedoucí
Třískala Jan (14.09.1983) - licence B - asistent trenéra
Levínská Kateřina - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Petr Novotný - trenér
Martin Šácha - vedoucí
Gwuźdź Radek (20.11.1990) - licence D - asistent trenéra
Šácha Martin (24.02.1994) - licence B - asistent trenéra
Barbora Hegmonová - fyzioterapeut
Michal Macků - kustod