STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
K1 Florbal Židenicepátek 20.12.2019; MSH Vodova Brno1. SC TEMPISH Vítkovice
3počet diváků: 687
začátek 19:00; konec 20:55
Utkání: 8XW12019/2020-A073; 13. kolo; Extraliga žen
části: 0:4, 0:0, 3:3, střely na branku: 21:33
rozhodčí: Beránek Jan, Přibyl Jaroslav
delegát: Špatenka Jan; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
37 Eva Nečasová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
48 Eliška Planková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část02:10-73 Eva Filipová4 Zuzana Hubáčková
2.3. část13:01-88 Andrea Dernerová22 Barbora Sedláčková
3.3. část17:58OG11 Andrea Šidlová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:49-8 Dominika Buczek44 Lucie Theimerová
2.1. část04:38-26 Barbora Husková48 Eliška Planková
3.1. část14:38-11 Andrea Šidlová10 Denisa Ferenčíková
4.1. část15:54-13 Jana Trošková50 Vlaďka Maděrová
5.3. část02:59-26 Barbora Husková8 Dominika Buczek
6.3. část09:34-48 Eliška Planková
7.3. část17:43-50 Vlaďka Maděrová13 Jana Trošková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část06:5648 Eliška Planková2902 blokování hokejky
2.1. část19:1429 Kamila Paloncyová2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Lenka Remešová3372678.7960:00
18 Karolína Krištofová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská2131885.7160:00
73 Petra Klečková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Zuzana Hubáčková (U)01117:27224-1
9 Natálie Janečková (U)00014:341900
15 Šárka Staňková (O)00028:18380-2
17 Lucie Romančáková (U)00015:07181-2
20 Markéta Sedláčková (U)00003:36501
22 Barbora Sedláčková (U)01119:55272-2
24 Eva Urbášková (U)00022:30271-1
26 Eliška Machalová (U)00000:0000
32 Kateřina Rybníčková (U)00000:0000
34 Kamila Pravcová (O)00028:32330-1
37 Eva Nečasová (U)00027:17361-1
39 Martina Indrová (O)00026:57343-4
43 Jitka Drápalová (O)00030:15390-1
70 Alžběta Švehlová (U)00000:0000
73 Eva Filipová (U)10111:101520
79 Martina Valehrachová (O)00030:57380-1
88 Andrea Dernerová (U)10119:29276-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Natálie Hurníková (U)00000:0000
7 Zuzana Halfarová (O)00017:582110
8 Dominika Buczek (U)11220:122634
10 Denisa Ferenčíková (U)01121:022551
11 Andrea Šidlová (U)10119:582550
13 Jana Trošková (U)11219:542220
18 Lucie Cholinská (U)00021:022210
22 Sára Seevaldová (U)00019:542230
25 Ivana Šupáková (O)00022:012610
26 Barbora Husková (U)20219:182434
29 Kamila Paloncyová (U)00019:132320
44 Lucie Theimerová (O)01121:082513
48 Eliška Planková (U)11218:202434
50 Vlaďka Maděrová (U)11219:322120
68 Lucie Suchánková (U)00017:292303
77 Zuzanna Krzywak (U)00018:522421
88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar (U)00000:04100
REALIZAČNÍ TÝM
Petra Prouzová - trenér
Petra Prouzová - vedoucí
Pucher Peter - asistent trenéra
Smutná Eva - ostatní
Hřebíčková Michaela - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Tomáš Martiník - vedoucí
Saidl Filip - ostatní
Novotná Lenka - ostatní
Enenkelová Veronika - ostatní