STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
Crazy girls FBC Liberecpátek 20.12.2019; SH ZŠ Dobiášova LiberecKM automatik FBK Jičín
4počet diváků: 6010
začátek 17:00; konec 18:55
Utkání: 8XW12019/2020-A075; 13. kolo; Extraliga žen
části: 1:4, 0:2, 3:4, střely na branku: 26:33
rozhodčí: Hátlová Kateřina, Jansová Lenka
delegát: Zima Jan
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
10 Klára Leierová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
20 Nikola Kuchařová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část19:00-25 Anna Kabeláková27 Gabriela Horáková
2.3. část00:22-10 Klára Leierová23 Barbora Knotková
3.3. část04:27-10 Klára Leierová19 Aneta Foffová
4.3. část19:32-22 Pavla Bárková19 Aneta Foffová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:29-85 Kristýna Bachmaierová25 Lucie Paulovičová
2.1. část07:18-24 Šárka Egrtová25 Lucie Paulovičová
3.1. část07:47-20 Nikola Kuchařová25 Lucie Paulovičová
4.1. část18:19-85 Kristýna Bachmaierová20 Nikola Kuchařová
5.2. část00:56-5 Lucie Růžičková14 Adéla Dlouhá
6.2. část11:02-85 Kristýna Bachmaierová25 Lucie Paulovičová
7.3. část02:02-11 Magda Fejfarová16 Denisa Kalousková
8.3. část04:10-11 Magda Fejfarová88 Markéta Kosová
9.3. část18:17-11 Magda Fejfarová88 Markéta Kosová
10.3. část19:41-85 Kristýna Bachmaierová20 Nikola Kuchařová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část06:023 Nikola Ziegelheimová2922 špatné střídání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
68 Kateřina Dlouhá2251777.2736:08
75 Adéla Nejezchlebová115654.5523:52
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Veronika Samková2642284.6260:00
23 Marcela Velzelová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
10 Klára Leierová (U)20231:53284-2
13 Markéta Rumlová (U)00031:46294-2
18 Markéta Valešová (U)00014:45151-2
19 Aneta Foffová (O)02231:13291-2
22 Pavla Bárková (U)10131:50306-2
23 Barbora Knotková (U)01128:34292-1
25 Anna Kabeláková (U)10128:47284-4
27 Gabriela Horáková (U)01130:26281-4
86 Kateřina Novotná (U)00017:03180-2
87 Karolína Vlachová (U)00026:47271-4
99 Michaela Pavlíková (U)00026:56262-5
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Nikola Ziegelheimová (O)00005:4870-2
5 Lucie Růžičková (O)10118:202121
7 Marcela Urbanová (U)00008:00800
11 Magda Fejfarová (U)30322:542533
12 Adéla Kmošková (U)00013:071410
14 Adéla Dlouhá (O)01120:40240-1
15 Šárka Smetáková (O)00018:282103
16 Denisa Kalousková (U)01120:322310
18 Karolína Strejcovská (U)00013:20163-2
20 Nikola Kuchařová (U)12330:503346
24 Šárka Egrtová (U)10122:292825
25 Lucie Paulovičová (U)04421:312574
27 Sára Čelišová (O)00013:041404
46 Zuzana Svobodová (U)00023:032701
85 Kristýna Bachmaierová (U)40423:282784
88 Markéta Kosová (U)02222:132524
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Jakubík - trenér
Tomáš Jakubík - vedoucí
Kristýna Rondošová - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Marcela Urbanová - trenér
Martin Petrgál - vedoucí
Lucie Paulovičová - asistent trenéra