STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVneděle 05.01.2020; SH Jižní MěstoBulldogs Brno
10počet diváků: 421
začátek 17:00; konec 18:49
Utkání: 8XW1-A089; 15. kolo; Extraliga žen
části: 2:0, 4:0, 4:1, střely na branku: 41:12
rozhodčí: John Václav, Starý Lukáš
delegát: Kalanin Marek; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
28 Johana Vrbová (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
49 Petra Krejčíková (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:56-71 Kristína Belicová28 Johana Vrbová
2.1. část11:46-6 Anet Jarolímová7 Gabriela Žůrková
3.2. část01:39-28 Johana Vrbová71 Kristína Belicová
4.2. část01:52-24 Jana Vávrová41 Markéta  Svačinová
5.2. část03:57-24 Jana Vávrová79 Tereza Hanzlíková
6.2. část15:51-28 Johana Vrbová7 Gabriela Žůrková
7.3. část02:12-28 Johana Vrbová
8.3. část09:12-6 Anet Jarolímová18 Magdaléna Plášková
9.3. část15:28-24 Jana Vávrová28 Johana Vrbová
10.3. část17:49-79 Tereza Hanzlíková99 Vanessa Rebecca Keprtová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část19:37-25 Eva Stará
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část06:0227 Aneta Koláčková2901 sekání
2.3. část07:0122 Tereza Šípková2922 špatné střídání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
83 Hana Ranochová1211191.6760:00
37 Jana Christianová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
11 Markéta Marková41103175.6160:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Adriana Hýsková (U)00000:0000
3 Karolína Suchá (U)00000:0000
6 Anet Jarolímová (U)20200:0002
7 Gabriela Žůrková (U)02200:0000
11 Marie Havlíčková (U)00000:0000
18 Magdaléna Plášková (U)01100:0000
19 Hana Chaloupková (U)00000:0000
21 Eva Preisslerová (U)00000:0000
22 Martina Řepková (U)00000:0000
24 Jana Vávrová (U)30300:0003
27 Adéla Jůzová (O)00000:0000
28 Johana Vrbová (O)32500:0003
41 Markéta Svačinová (O)01100:0000
71 Kristína Belicová (U)11200:0001
77 Karolína Kellovská (U)00000:0000
79 Tereza Hanzlíková (U)11200:0001
99 Vanessa Rebecca Keprtová (U)01100:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Petra Hložanková (O)00000:0000
14 Tereza Halaštová (O)00000:0000
21 Martina Babáčková (U)00000:0000
22 Tereza Šípková (U)00000:0000
23 Yvona Dostálová (U)00000:0000
25 Eva Stará (U)10100:0001
27 Aneta Koláčková (O)00000:0000
32 Karolína Garguláková (U)00000:0000
44 Eliška Hroudná (U)00000:0000
49 Petra Krejčíková (O)00000:0000
50 Barbora Greiplová (U)00000:0000
77 Anna Bachratá (U)00000:0000
89 Linda Detková (U)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Anet Jarolímová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Lukáš Procházka - asistent trenéra
Petr Brabec - asistent trenéra
Štefek Karel (01.11.1977) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Rudolf Škubal - trenér
Rudolf Škubal - vedoucí
Uher Jiří (16.07.1969) - licence B - trenér
Kateřina Knotková - lékař