STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
FLORBAL CHODOVúterý 21.01.2020; HMS Karlovy VaryTigers Jižní Město
5počet diváků: 5423
začátek 17:00; konec 18:33
Utkání: 8XWP-6A01; 6. kolo; Pohár Českého florbalu žen
části: 1:1, 1:2, 3:0, střely na branku: 25:14
rozhodčí: Drška Jan, Meisner Jiří
delegát: Michálek Petr; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
22 Martina Řepková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
92 Eliška Chudá (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:18-22 Martina Řepková
2.2. část01:57-3 Karolína Suchá18 Magdaléna Plášková
3.3. část01:36-22 Martina Řepková18 Magdaléna Plášková
4.3. část04:17-7 Gabriela Žůrková3 Karolína Suchá
5.3. část05:51-7 Gabriela Žůrková3 Karolína Suchá
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část13:25-92 Eliška Chudá23 Eliška Trojánková
2.2. část01:23-92 Eliška Chudá23 Eliška Trojánková
3.2. část06:38-12 Lucie Řezáčová55 Kateřina Fousová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část06:0342 Kateřina Kovaříková2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
83 Hana Ranochová1431178.5745:00
37 Jana Christianová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Martina Franková2552080.0043:28
66 Lucie Špačková000000:00
72 Kristýna Karli000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Karolína Suchá (U)123
6 Anet Jarolímová (U)000
7 Gabriela Žůrková (U)202
9 Nela Jiráková (O)000
10 Daniela Frantíková (O)000
11 Marie Havlíčková (O)000
14 Nela Havlínová (U)000
18 Magdaléna Plášková (U)022
21 Eva Preisslerová (U)000
22 Martina Řepková (U)202
24 Jana Vávrová (U)000
27 Adéla Jůzová (O)000
28 Johana Vrbová (O)000
41 Markéta Svačinová (O)000
71 Kristína Belicová (U)000
77 Karolína Kellovská (U)000
79 Tereza Hanzlíková (U)000
99 Vanessa Rebecca Keprtová (O)000
HRÁČIGAPTS
2 Nikola Hermannová (U)000
3 Simona Pálková (U)000
8 Kristýna Vejvodová (O)000
9 Markéta Baťková (U)000
10 Iveta Hyršlová (U)000
12 Lucie Řezáčová (U)101
13 Dominika Steinbachová (U)000
19 Nikol Pekárková (U)000
21 Vanda Šnajberková (U)000
23 Eliška Trojánková (U)022
42 Kateřina Kovaříková (U)000
46 Petra Šebestová (U)000
55 Kateřina Fousová (O)011
84 Veronika Balejová (U)000
85 Natálie Balková (O)000
92 Eliška Chudá (U)202
REALIZAČNÍ TÝM
Anet Jarolímová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Lukáš Procházka - asistent trenéra
Petr Brabec - asistent trenéra
Štefek Karel (01.11.1977) - licence C - asistent trenéra
Chaloupková Hana. - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Karolína Šatalíková - trenér
Markéta Šteglová - vedoucí
- ostatní
Netrefa Lukáš (10.05.2000) - licence C - asistent trenéra
Vacuška Lukáš - ostatní
Hejret Daniel - ostatní