STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
FLORBAL CHODOVúterý 21.01.2020; HMS Karlovy VaryTigers Jižní Město
5počet diváků: 5423
začátek 17:00; konec 18:33
Utkání: 8XWP-6A01; 6. kolo; Pohár Českého florbalu žen
části: 1:1, 1:2, 3:0, střely na branku: 25:14
rozhodčí: Drška Jan, Meisner Jiří
delegát: Michálek Petr; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
22 Martina Řepková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
92 Eliška Chudá (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:18-22 Martina Řepková
2.2. část01:57-3 Karolína Suchá18 Magdaléna Plášková
3.3. část01:36-22 Martina Řepková18 Magdaléna Plášková
4.3. část04:17-7 Gabriela Žůrková3 Karolína Suchá
5.3. část05:51-7 Gabriela Žůrková3 Karolína Suchá
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část13:25-92 Eliška Chudá23 Eliška Trojánková
2.2. část01:23-92 Eliška Chudá23 Eliška Trojánková
3.2. část06:38-12 Lucie Řezáčová55 Kateřina Fousová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část06:0342 Kateřina Kovaříková2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
83 Hana Ranochová1431178.5745:00
37 Jana Christianová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Martina Franková2552080.0043:28
72 Kristýna Karli000000:00
66 Lucie Špačková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)12323:392754
6 Anet Jarolímová (U)00018:57261-3
7 Gabriela Žůrková (U)20221:542741
9 Nela Jiráková (O)00024:132605
10 Daniela Frantíková (O)00011:43131-1
11 Marie Havlíčková (O)00018:57262-3
14 Nela Havlínová (U)00000:0000
18 Magdaléna Plášková (U)02224:032445
21 Eva Preisslerová (U)00000:50100
22 Martina Řepková (U)20224:262845
24 Jana Vávrová (U)00007:361000
27 Adéla Jůzová (O)00000:50100
28 Johana Vrbová (O)00001:32200
41 Markéta Svačinová (O)00015:041802
71 Kristína Belicová (U)00009:54133-3
77 Karolína Kellovská (U)00000:0000
79 Tereza Hanzlíková (U)00009:191310
99 Vanessa Rebecca Keprtová (O)00008:08110-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Nikola Hermannová (U)00023:162501
3 Simona Pálková (U)00008:1190-3
8 Kristýna Vejvodová (O)00009:09111-2
9 Markéta Baťková (U)00000:0000
10 Iveta Hyršlová (U)00017:082110
12 Lucie Řezáčová (U)10109:1281-2
13 Dominika Steinbachová (U)00020:042020
19 Nikol Pekárková (U)00021:48240-1
21 Vanda Šnajberková (U)00000:47100
23 Eliška Trojánková (U)02217:021822
42 Kateřina Kovaříková (U)00018:201812
46 Petra Šebestová (U)00018:201910
55 Kateřina Fousová (O)01122:53240-1
84 Veronika Balejová (U)00000:51100
85 Natálie Balková (O)00021:492431
92 Eliška Chudá (U)20216:451823
REALIZAČNÍ TÝM
Anet Jarolímová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Lukáš Procházka - asistent trenéra
Petr Brabec - asistent trenéra
Štefek Karel (01.11.1977) - licence C - asistent trenéra
Chaloupková Hana. - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Karolína Šatalíková - trenér
Markéta Šteglová - vedoucí
- ostatní
Netrefa Lukáš (10.05.2000) - licence C - asistent trenéra
Vacuška Lukáš - ostatní
Hejret Daniel - ostatní