STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
TEXAS LONGHORNSsobota 21.12.2019; SH ChýněFBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
12počet diváků: 198
začátek 12:01; konec 14:06
Utkání: 8XW2-A082; 14. kolo; 1. liga žen
části: 7:3, 1:1, 4:4, střely na branku: 35:32
rozhodčí: Cimrman Tomáš, Hertz David
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
84 Veronika Bašová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
92 Barbora Krňoulová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:48-31 Michaela Blovská12 Klára Zelinková
2.1. část06:41-33 Jana Pavlicová80 Aneta  Špičáková
3.1. část07:41-31 Michaela Blovská47 Dominika Kračunová
4.1. část15:27-33 Jana Pavlicová18 Nikola Křemenáková
5.1. část18:00-44 Kateřina Vránová47 Dominika Kračunová
6.1. část18:57-33 Jana Pavlicová20 Jana Kadlecová
7.1. část19:09-31 Michaela Blovská84 Veronika Bašová
8.2. část19:19-51 Andrea Černá
9.3. část05:28-84 Veronika Bašová20 Jana Kadlecová
10.3. část09:17-84 Veronika Bašová12 Klára Zelinková
11.3. část12:19-84 Veronika Bašová44 Kateřina Vránová
12.3. část13:35-84 Veronika Bašová47 Dominika Kračunová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:10PP16 Alžběta Kopřivová6 Anna Alexandra Suková
2.1. část07:50-46 Michaela Urbanová92 Barbora Krňoulová
3.1. část19:53-92 Barbora Krňoulová46 Michaela Urbanová
4.2. část19:01-16 Alžběta Kopřivová94 Denisa Razímová
5.3. část02:32-92 Barbora Krňoulová
6.3. část06:04-4 Michaela Mašková88 Andrea Košťálová
7.3. část09:27-47 Lenka Přerostová
8.3. část10:40-4 Michaela Mašková88 Andrea Košťálová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část05:1947 Dominika Kračunová2902 blokování hokejky
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část14:259 Karolína Vostracká2911 bránění ve hře
2.3. část17:1516 Alžběta Kopřivová2920 hra rukou
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
55 Radka Höflerová3282475.0060:00
23 Nicol Götzová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
26 Veronika Fišerová35122365.7160:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Michaela Bednářová (U)000
9 Miroslava Nováková (U)000
12 Klára Zelinková (U)022
18 Nikola Křemenáková (U)011
20 Jana Kadlecová (U)022
31 Michaela Blovská (U)303
33 Jana Pavlicová (U)303
44 Kateřina Vránová (U)112
47 Dominika Kračunová (U)033
51 Andrea Černá (U)101
53 Petra Šebová (U)000
79 Zuzana Purkrábková (U)000
80 Aneta Špičáková (U)011
84 Veronika Bašová (U)415
HRÁČIGAPTS
4 Michaela Mašková (U)202
6 Anna Alexandra Suková (U)011
9 Karolína Vostracká (U)000
16 Alžběta Kopřivová (U)202
42 Terezie Lejbová (U)000
46 Michaela Urbanová (U)112
47 Lenka Přerostová (U)101
65 Markéta Šporová (U)000
85 Jana Vostrá (U)000
88 Andrea Košťálová (U)022
90 Nikola Verbičová (U)000
92 Barbora Krňoulová (O)213
94 Denisa Razímová (U)011
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Hrma - trenér
Ladislav Hrma - vedoucí
Petr Jiří (01.07.1991) - licence C - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Milan Bejček - trenér
Milan Bejček - vedoucí